VVV-Venlo verkoopt spits Venema voor 'mooi bedrag' aan Fransen
VENLO (ANP) - VVV-Venlo heeft aanvaller Nick Venema voor een "mooi bedrag" aan de Franse Ligue 2-club Valenciennes FC verkocht. De club uit de Keuken Kampioen Divisie wilde de 24-jarige spits graag behouden, maar kreeg naar eigen zeggen "een aanbod waar we simpelweg geen nee tegen kunnen zeggen". Venema had nog een contract voor twee jaar in Venlo.
"Na Ennio van der Gouw verkopen we opnieuw voor een mooi bedrag een speler die we een jaar geleden transfervrij binnen hebben gehaald", reageert interim-technisch manager Marc van Hintum. "Dus ondanks dat het jammer is om afscheid te nemen van Nick is dit een hele mooie transfer voor hem en voor de club." Doelman Van der Gouw vertrok vorige maand naar Zulte Waregem.
VVV huurde Venema eerst een halfjaar van FC Utrecht en nam hem een jaar geleden definitief over. In 58 wedstrijden voor de Limburgers scoorde de spits 21 keer. "Ik ben blij dat ik een transfer kan maken naar een grote competitie in een groot voetballand", zegt Venema zelf over het ondertekenen van een contract voor drie jaar op het tweede niveau van Frankrijk.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
4 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
21 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden