VVV-Venlo legt vleugelspeler Hunte opnieuw vast
VENLO (ANP) - Vleugelspeler Torino Hunte (29) heeft opnieuw een contract ondertekend bij VVV-Venlo. De geboren Brabander wist na een proefperiode de technische staf van de Limburgse eredivisieclub van zijn kwaliteiten te overtuigen.
Hij speelde tussen 2015 en 2018 al voor VVV-Venlo. Daarna verhuisde Hunte naar Almere City FC, waar zijn verbintenis deze zomer met wederzijds goedvinden werd ontbonden. Hij trainde de afgelopen weken mee met de VVV-selectie. Hunte heeft een contract getekend tot medio 2021, met een optie voor nog een seizoen.
"Torino is een goede voetballer en een jongen die qua persoonlijkheid ook prima in de groep past", liet technisch manager Stan Valckx weten. "Hij is een speler met snelheid en een actie in de benen, die altijd zorgt voor dreiging."
Hunte debuteerde in 2013 bij FC Eindhoven in het betaalde voetbal.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
18 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
18 uur geleden