VVV-Venlo legt vleugelspeler Hunte opnieuw vast
VENLO (ANP) - Vleugelspeler Torino Hunte (29) heeft opnieuw een contract ondertekend bij VVV-Venlo. De geboren Brabander wist na een proefperiode de technische staf van de Limburgse eredivisieclub van zijn kwaliteiten te overtuigen.
Hij speelde tussen 2015 en 2018 al voor VVV-Venlo. Daarna verhuisde Hunte naar Almere City FC, waar zijn verbintenis deze zomer met wederzijds goedvinden werd ontbonden. Hij trainde de afgelopen weken mee met de VVV-selectie. Hunte heeft een contract getekend tot medio 2021, met een optie voor nog een seizoen.
"Torino is een goede voetballer en een jongen die qua persoonlijkheid ook prima in de groep past", liet technisch manager Stan Valckx weten. "Hij is een speler met snelheid en een actie in de benen, die altijd zorgt voor dreiging."
Hunte debuteerde in 2013 bij FC Eindhoven in het betaalde voetbal.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
2 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
15 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
15 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
15 uur geleden