VVV-Venlo legt vleugelspeler Hunte opnieuw vast
VENLO (ANP) - Vleugelspeler Torino Hunte (29) heeft opnieuw een contract ondertekend bij VVV-Venlo. De geboren Brabander wist na een proefperiode de technische staf van de Limburgse eredivisieclub van zijn kwaliteiten te overtuigen.
Hij speelde tussen 2015 en 2018 al voor VVV-Venlo. Daarna verhuisde Hunte naar Almere City FC, waar zijn verbintenis deze zomer met wederzijds goedvinden werd ontbonden. Hij trainde de afgelopen weken mee met de VVV-selectie. Hunte heeft een contract getekend tot medio 2021, met een optie voor nog een seizoen.
"Torino is een goede voetballer en een jongen die qua persoonlijkheid ook prima in de groep past", liet technisch manager Stan Valckx weten. "Hij is een speler met snelheid en een actie in de benen, die altijd zorgt voor dreiging."
Hunte debuteerde in 2013 bij FC Eindhoven in het betaalde voetbal.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
20 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
22 uur geleden