Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VVV-Venlo legt met Anastasios Donis opnieuw Griek vast

VVV-Venlo legt met Anastasios Donis opnieuw Griek vast

VENLO (ANP) - VVV-Venlo heeft na Christos Donis ook diens broer Anastasios Donis aangetrokken. De 26-jarige Christos werd ruim een week geleden al gehuurd van het Italiaanse Ascoli. Anastasios komt over van het Franse Stade Reims. Hij wordt gehuurd tot het einde van het seizoen.

"Met Anastasios voegen we een jonge, maar tóch al zeer ervaren speler aan onze selectie toe", zegt technisch manager Stan Valckx. "Hij kan op de vleugel uit de voeten, maar ook als spits óf als nummer 10. Hij is een snelle, vinnige jongen met veel diepgang. Daarnaast heeft hij een passeeractie in huis en is hij doelgericht."

De Griekse aanvaller had VVV al op zijn vizier, laat hij weten. "De competitie is zeer aantrekkelijk en er wordt aanvallend gespeeld. Ik denk dat ik hier goed tot m’n recht kan komen. Ik volgde de verrichtingen van mijn landgenoot Georgios Giakoumakis bij VVV al. Die blijven in Griekenland natuurlijk niet onopgemerkt. En uiteraard heb ik even gebabbeld met mijn broer. Het voelt bijna als thuiskomen."

Shabani

VVV huurt ook de Duitse middenvelder Meritan Shabani voor de rest van het seizoen. De 21-jarige Shabani, die Kosovaarse roots heeft, komt over van het Engelse Wolverhampton Wanderers. De club uit Venlo heeft een optie bedongen om de Duitser na het huidige seizoen langer te huren van de Engelse Premier League club.

Shabani doorliep de jeugdopleiding van Bayern München. Hij speelde twee Bundesligawedstrijden voor de Duitse landskampioen.

Meer uit Voetbal

Geblesseerde Driouech mist uitwedstrijd van PSV tegen FC Utrecht

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Couhaib Driouech mist zondag de uitwedstrijd in de Eredivisie tegen FC Utrecht. De linkervleugelaanvaller raakte dinsdag in de eerste helft van de bekerwedstrijd tegen GVVV (3-0-winst) geblesseerd en is niet op tijd hersteld, meldde trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie op De Herdgang in Eindhoven.

38 minuten geleden
Spakenburg-voorzitter: rellende fans kwamen niet uit Spakenburg

BUNSCHOTEN-SPAKENBURG (ANP) - De toeschouwers die donderdag na de bekerwedstrijd tussen SV Spakenburg en FC Twente met elkaar op het veld in gevecht gingen, komen volgens SV Spakenburg niet uit Spakenburg zelf. "Het beeld geeft nu aan dat een groep niet-Spakenburgers de confrontatie met fans van FC Twente opzocht. Die groep was erop uit om eens goed te rellen na afloop", zegt Spakenburg-voorzitter Marc Schoonebeek tegen het ANP. "Wij kennen onze supporters echt goed en zij zijn het gelukkig niet geweest."

1 uur geleden
Frimpong keert na twee maanden terug in selectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Jeremie Frimpong keert na twee maanden afwezigheid terug in de wedstrijdselectie van Liverpool. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag op een persconferentie.

2 uur geleden
UEFA: clubs ontvangen recordbedrag van 9 miljoen voor EK vrouwen

NYON (ANP) - Het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen van afgelopen zomer heeft de clubs van de speelsters een recordbedrag van 9 miljoen euro opgeleverd. Het bedrag is een verdubbeling van het vorige EK in 2022. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

3 uur geleden
Oud-voetbalbondscoach van Noren en Denen Hareide (72) overleden

OSLO (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach van de Deense en Noorse voetballers Age Hareide is op 72-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie aan Noorse media laten weten.

5 uur geleden
AZ in tussenronde Conference League tegen FC Noah of FC Drita

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt in de tussenronde van de Conference League tegen FC Noah uit Armenië of FC Drita uit Kosovo. Dat is duidelijk geworden nu de laatste speelronde in het hoofdtoernooi is afgewerkt.

5 uur geleden
AZ na 0-0 tegen Jagiellonia naar tussenronde in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.

15 uur geleden