
VVV-Venlo deelt drie stadionverboden uit na ongeregeldheden
VENLO (ANP) - VVV-Venlo heeft drie stadionverboden opgelegd na ongeregeldheden bij de uitwedstrijd tegen Roda JC in Kerkrade. Een groep VVV-supporters misdroeg zich vorige week vrijdag rond het stadion van Roda en zocht de confrontatie met de ME.
De Venlose club startte direct een onderzoek. "In het kader van dat onderzoek zijn nu drie stadionverboden uitgedeeld voor het aanrichten van schade en geweldpleging", meldt de club op de website. "Eén persoon heeft een stadionverbod van achttien maanden gekregen en twee personen zijn dertig maanden niet welkom in voetbalstadions. VVV betreurt het dat een kleine groep het verpest voor de overgrote meerderheid en distantieert zich van de acties van deze groep." De club zegt dat het onderzoek doorgaat en dat mogelijk meer stadionverboden volgen.
VVV verloor de Limburgse derby bij Roda JC met 4-1. De Venlose club besloot eerder al om aangifte te doen tegen de fans van Roda JC die na de wedstrijd bussen met daarin VVV-supporters bekogelden met stenen. Daardoor sneuvelden de ruiten van meerdere bussen, "maar zijn bovenal supporters van VVV in gevaar gekomen", meldde de club eerder.
VVV staat na tien wedstrijden op de zesde plaats in de eerste divisie.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
11 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint in de competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard voor het eerst met Jaden Slory in de startopstelling. De 20-jarige aanvaller is de vervanger van Anis Hadj Moussa, die één duel moet toekijken na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. Slory, die al drie keer inviel, vormt de aanval met Ayase Ueda en Leo Sauer.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan vier tot zes weken niet beschikken over Myron Boadu en Kiliann Sildillia. De spits en verdediger kampen allebei met een bovenbeenblessure. Boadu liep die afgelopen dinsdag op in het met 3-1-verloren duel met Union in de Champions League. Sildillia raakte afgelopen zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen NEC Nijmegen.
6 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Profvoetballer Thomas Partey (32) heeft woensdag voor een rechtbank in Londen verklaard dat beschuldigingen tegen hem van verkrachting en aanranding van drie vrouwen onterecht zijn. De Ghanese international staat terecht op verdenking van vijf verkrachtingen en een aanranding in de periode tussen april 2021 en juni 2022. Partey was destijds speler van het Londense Arsenal.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is terug in de selectie van FC Barcelona. Dat meldt zijn club op X. De 28-jarige middenvelder is na een lichte blessure weer fit genoeg om donderdag in de Champions League uit bij Newcastle United te kunnen spelen. De Jong deed afgelopen zondag nog niet mee tijdens het competitieduel met Valencia.
11 uur geleden