VVV-manager Valckx gaat ervan uit dat Giakoumakis blijft
VENLO (ANP) - Trainer Hans de Koning van VVV-Venlo heeft ook de laatste veertien competitiewedstrijden de beschikking over Georgios Giakoumakis. Technisch manager Stan Valckx laat maandag weten dat hij ervan uitgaat dat er op de laatste dag van de transfermarkt niets meer gaat gebeuren rond de Griekse spits.
Giakoumakis is met 21 doelpunten in twintig duels topscorer in de Eredivisie. De 26-jarige aanvaller kwam afgelopen zomer voor een kleine twee ton over van de Poolse club Górnik Zabrze. Giakoumakis heeft nog een contract tot medio 2022.
VVV hoopt in de zomer zaken te kunnen doen en Giakoumakis voor de hoofdprijs te verkopen. Volgens oud-voorzitter Hai Berden is de Griek zeker 5 miljoen euro waard.
VVV staat na twintig wedstrijden op de veertiende plaats met 22 punten. De voorsprong op nummer 16 Willem II is momenteel 9 punten. De nummer 16 moet aan het einde van het seizoen play-offs spelen om zich te verzekeren va een langer verblijf in de Eredivisie. De nummers 17 en 18 degraderen rechtstreeks.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.
44 minuten geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
11 uur geleden