Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VVV maakt gebaar naar trouwste fans

VVV maakt gebaar naar trouwste fans

VENLO (ANP) - Supporters van VVV-Venlo die al in een vroeg stadium een seizoenkaart hebben aangeschaft, houden recht op een tegemoetkomingsregeling als ze wedstrijden niet kunnen bezoeken vanwege maatregelen rond het coronavirus. Voor fans die na 25 juni een seizoenkaart kochten, geldt die regel niet.

VVV heeft dat maandag besloten naar aanleiding van de laatste persconferentie van premier Mark Rutte, die vorige week zei dat vanaf 1 september bij sportwedstrijden publiek deels weer welkom is. Eerder werd er nog van uitgegaan dat voetballen met publiek sowieso de eerstkomende maanden nog niet mogelijk zou zijn.

Nu de situatie is veranderd, vindt VVV het redelijk de trouwste fans een streepje voor te geven. "De mensen die nu een seizoenkaart aanschaffen, hebben immers meer kennis en achtergrondinformatie en kunnen nu veel beter inschatten hoe groot de kans is dat ze aanwezig kunnen zijn bij de thuiswedstrijden met ingang van de competitiestart", zegt Marco Bogers, algemeen directeur van de club.

"Tegenover die relatieve zekerheid staat het vervallen van de tegemoetkomingsregeling. Aan de ene kant meer zekerheid, aan de andere kant wat meer risico. Dat is wél zo fair richting de mensen die meteen vanaf de start van de verkoop een seizoenkaart hebben aangeschaft. Voor die mensen blijft de tegemoetkomingsregeling onveranderd van kracht."

Meer uit Voetbal

Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

2 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

2 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

5 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

6 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

7 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

9 uur geleden
Fortuna Sittard breekt met onwillige hoofdsponsor

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.

11 uur geleden