VVV in laatste kwartier langs RKC in degradatieduel
WAALWIJK (ANP) - VVV-Venlo heeft de uitwedstrijd bij RKC Waalwijk, de nummer laatst van de eredivisie, met 2-1 gewonnen. De Limburgers keken in het degradatieduel een kwartier voor tijd nog tegen een achterstand aan.
In de 76e minuut wurmde Opoku zich door de verdediging van RKC heen om gelijk te maken en een paar minuten later profiteerde Oussama Darfalou van een fout in de Waalwijkse defensie. Emil Hansson had RKC na een kwartier nog op 1-0 gezet met een schot uit de draai. Tot de vierde zege leidde het doelpunt van de Noor niet. RKC nam Hansson afgelopen week op huurbasis over van het Duitse Hannover 96.
RKC blijft steken op elf punten, VVV heeft er nu acht meer.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
18 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
18 uur geleden