
VVV in laatste kwartier langs RKC in degradatieduel
WAALWIJK (ANP) - VVV-Venlo heeft de uitwedstrijd bij RKC Waalwijk, de nummer laatst van de eredivisie, met 2-1 gewonnen. De Limburgers keken in het degradatieduel een kwartier voor tijd nog tegen een achterstand aan.
In de 76e minuut wurmde Opoku zich door de verdediging van RKC heen om gelijk te maken en een paar minuten later profiteerde Oussama Darfalou van een fout in de Waalwijkse defensie. Emil Hansson had RKC na een kwartier nog op 1-0 gezet met een schot uit de draai. Tot de vierde zege leidde het doelpunt van de Noor niet. RKC nam Hansson afgelopen week op huurbasis over van het Duitse Hannover 96.
RKC blijft steken op elf punten, VVV heeft er nu acht meer.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.
3 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italiƫ. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.
22 uur geledenBOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.
22 uur geledenLONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.
23 uur geledenARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.
1 dag geleden