VVV huurt verdediger Guwara van FC Utrecht
VENLO (ANP) - VVV-Venlo neemt Leon Guwara op huurbasis over van FC Utrecht. De Duitse verdediger maakt het seizoen af in Venlo. De 24-jarige Guwara kwam deze competitie pas één keer in actie.
Django Warmerdam krijgt als linksback de voorkeur boven Guwara bij FC Utrecht. Vorig seizoen speelde de Duitser vijftien competitiewedstrijden.
"Ik ben dankbaar voor het feit dat VVV mij de kans geeft om weer speelminuten te maken", zegt de voormalig jeugdinternational. "Daar ben ik écht weer aan toe. In Venlo wil ik laten zien wat ik in mijn mars heb."
Optie op verlenging
Het contract van Guwara bij FC Utrecht loopt aan het einde van dit seizoen af, maar bevat wel een optie op verlenging. "We gaan hem in Venlo dus goed in de gaten houden en een goede afweging maken", zegt technisch directeur Jordy Zuidam.
VVV trok deze week ook al de 22-jarige Zweedse verdediger Kristopher Da Graca aan. Met 9 punten uit veertien wedstrijden staat de ploeg van trainer Hans de Koning op de zestiende plaats. De Limburgers hervatten de competitie zondag tegen Willem II.
Meer uit Voetbal
SCHIPHOL (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal is onderweg naar de Verenigde Staten. Het KLM-vliegtuig vertrok even na 16.30 uur, iets later dan gepland, vanaf Schiphol naar New York. Volgende week begint het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico.
44 minuten geledenTEHERAN (ANP/DPA/BELGA) - Alle leden van het Iraanse voetbalteam hebben hun visum gekregen om Mexico binnen te komen. Dat heeft de Iraanse voetbalbond FFIRI donderdag bekendgemaakt.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
18 uur geleden