VVV huurt verdediger Guwara van FC Utrecht
VENLO (ANP) - VVV-Venlo neemt Leon Guwara op huurbasis over van FC Utrecht. De Duitse verdediger maakt het seizoen af in Venlo. De 24-jarige Guwara kwam deze competitie pas één keer in actie.
Django Warmerdam krijgt als linksback de voorkeur boven Guwara bij FC Utrecht. Vorig seizoen speelde de Duitser vijftien competitiewedstrijden.
"Ik ben dankbaar voor het feit dat VVV mij de kans geeft om weer speelminuten te maken", zegt de voormalig jeugdinternational. "Daar ben ik écht weer aan toe. In Venlo wil ik laten zien wat ik in mijn mars heb."
Optie op verlenging
Het contract van Guwara bij FC Utrecht loopt aan het einde van dit seizoen af, maar bevat wel een optie op verlenging. "We gaan hem in Venlo dus goed in de gaten houden en een goede afweging maken", zegt technisch directeur Jordy Zuidam.
VVV trok deze week ook al de 22-jarige Zweedse verdediger Kristopher Da Graca aan. Met 9 punten uit veertien wedstrijden staat de ploeg van trainer Hans de Koning op de zestiende plaats. De Limburgers hervatten de competitie zondag tegen Willem II.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP) - Adi Hütter keert terug als trainer van Eintracht Frankfurt. De 56-jarige Oostenrijker is de opvolger van de onlangs vertrokken Albert Riera. Hij tekent een contract tot de zomer van 2029 bij de club waar hij tussen 2018 en 2021 ook al trainer was.
9 minuten geledenPASADENA (ANP) - De voetballers van Mexico hebben hun ongeslagen reeks in oefenduels richting het WK voortgezet met een overwinning op Australië. Het gastland, dat het mondiale toernooi samen met de Verenigde Staten en Canada organiseert, won het duel in Californië met 1-0.
2 uur geledenBOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.
13 uur geledenBOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.
13 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.
15 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.
19 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - De Iraanse voetbalbond FFIRI heeft de FIFA in een officiële brief om "transparantie en opheldering" gevraagd over de nog lopende visumprocedure voor het Iraanse elftal en stafleden. Het team wacht een kleine twee weken voor de start van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico nog altijd op geldige visa, meldt de FFIRI.
19 uur geleden