Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VVV en FC Utrecht gelijk na dubieus penaltymoment

VVV en FC Utrecht gelijk na dubieus penaltymoment

VENLO (ANP) - VVV-Venlo en FC Utrecht hebben in Venlo in een weinig enerverend duel met 1-1 gelijkgespeeld. Beide ploegen scoorden uit een strafschop.

Aan de gelijkmaker van FC Utrecht in de 81e minuut ging een dubieus moment vooraf; de inzet van Simon Gustafson werd aanvankelijk gekeerd door VVV-keeper Thorsten Kirschbaum, maar omdat de VAR oordeelde dat er door VVV te vroeg was ingelopen mocht Gustafson nogmaals aanleggen. De Zweed koos voor dezelfde hoek, net als Kirschbaum, maar ditmaal was de inzet te hard om te stoppen.

Gustafson heeft in totaal twaalf keer gescoord voor FC Utrecht, waarvan tien keer vanaf elf meter. Dit seizoen maakte hij er vijf uit vijf. FC Utrecht is samen met AZ de club met de meeste doelpunten (zestien) uit een standaardsituatie.

Nog een penalty

VVV kreeg kort na rust een penalty toegekend omdat FC Utrecht-verdediger Sean Klaiber een voorzet van Haji Wright met zijn armen beroerde. Oussama Darfalou schoot vervolgens via de binnenkant van de paal raak.

Door het gelijkspel heeft FC Utrecht nu vier uitwedstrijden op rij niet verloren, VVV leed voor de derde keer op rij geen nederlaag. FC Utrecht staat 7e, VVV blijft de nummer 16.

Meer uit Voetbal

PSV'er Saibari twee keer trefzeker bij ruime oefenzege Marokko

RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.

8 uur geleden
België boekt oefenzege in Kroatië in aanloop naar WK voetbal

RIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.

8 uur geleden
Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

10 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

10 uur geleden
Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

11 uur geleden
Voetbalclub Fulham neemt na vijf jaar afscheid van trainer Silva

LONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.

11 uur geleden
Tennisser Zverev eenvoudig naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.

13 uur geleden