Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VVV en FC Utrecht gelijk na dubieus penaltymoment

VVV en FC Utrecht gelijk na dubieus penaltymoment

VENLO (ANP) - VVV-Venlo en FC Utrecht hebben in Venlo in een weinig enerverend duel met 1-1 gelijkgespeeld. Beide ploegen scoorden uit een strafschop.

Aan de gelijkmaker van FC Utrecht in de 81e minuut ging een dubieus moment vooraf; de inzet van Simon Gustafson werd aanvankelijk gekeerd door VVV-keeper Thorsten Kirschbaum, maar omdat de VAR oordeelde dat er door VVV te vroeg was ingelopen mocht Gustafson nogmaals aanleggen. De Zweed koos voor dezelfde hoek, net als Kirschbaum, maar ditmaal was de inzet te hard om te stoppen.

Gustafson heeft in totaal twaalf keer gescoord voor FC Utrecht, waarvan tien keer vanaf elf meter. Dit seizoen maakte hij er vijf uit vijf. FC Utrecht is samen met AZ de club met de meeste doelpunten (zestien) uit een standaardsituatie.

Nog een penalty

VVV kreeg kort na rust een penalty toegekend omdat FC Utrecht-verdediger Sean Klaiber een voorzet van Haji Wright met zijn armen beroerde. Oussama Darfalou schoot vervolgens via de binnenkant van de paal raak.

Door het gelijkspel heeft FC Utrecht nu vier uitwedstrijden op rij niet verloren, VVV leed voor de derde keer op rij geen nederlaag. FC Utrecht staat 7e, VVV blijft de nummer 16.

Meer uit Voetbal

Real Madrid boekt tegen Sevilla tweede competitiezege op rij

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.

9 uur geleden
NAC verliest thuis van Telstar en neemt laatste plaats over

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1

9 uur geleden
NEC houdt Ajax met tien man op gelijkspel

NIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.

10 uur geleden
Excelsior neemt afstand van degradatiezone met thuiszege op PEC

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.

12 uur geleden
Liverpool profiteert tegen Spurs van vroege rode kaart Simons

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (1-2). De ploeg van trainer Arne Slot sloeg toe na rust, toen de thuisploeg al even met tien man speelde.

12 uur geleden
RB Leipzig verliest van Leverkusen en zakt naar vierde plaats

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig gaat de winterstop in als nummer 4 van de Bundesliga in plaats van als eerste achtervolger van koploper Bayern München. Bayer Leverkusen was in Leipzig met 3-1 te sterk en nam de derde plaats over. Vrijdag verdrong Borussia Dortmund de Oost-Duitsers al van de tweede plaats door een zege op Borussia Mönchengladbach (2-0).

12 uur geleden
Simons krijgt rode kaart voor zware tackle op Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.

13 uur geleden