VVV-coach De Koning: drie momenten kosten ons de kop
HEERENVEEN (ANP) - VVV-coach Hans de Koning vond dat een punt voor zijn ploeg verdiend was geweest na het harde werk tegen sc Heerenveen. Heerenveen won het duel echter door een benutte strafschop van Joey Veerman in de eerste helft. "Zelfs met negen man krijgen we nog een mogelijkheid op de gelijkmaker, maar het was ons niet gegund", zei De Koning bij FOX Sports over de kopbal in de slotfase van Georgios Giakoumakis die net over ging.
"De groep heeft er alles aan gedaan om een goed resultaat te halen, drie momenten kosten ons de kop", zei de trainer van de Limburgers. Over de eerste rode kaart van Tobias Pachonik was De Koning niet echt te spreken. Dat was volgens de trainer echt een voetbalactie. "Het lijkt erger dan het is. Hij speelt eerst de bal. We kunnen erover discussiëren, maar gegeven is gegeven. De tweede rode kaart van Simon Janssen is heel ongelukkig. Hij kijkt naar de bal en ziet Joey Veerman niet."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Een van de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van fans van Feyenoord in het uitduel van vorige week met SC Cambuur heeft blijvende gehoorschade opgelopen. "Een man van 41 heeft nu het gehoor van een 70-jarige en hij is er erg emotioneel onder", vertelde algemeen directeur Jesse Bergsma van SC Cambuur vlak voor het thuisduel met FC Twente.
9 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met Napoli een thuiswedstrijd tegen Como verloren (1-2). De linksbuiten had een basisplaats bij de thuisploeg en werd na 56 minuten gewisseld.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft ook de derde competitiewedstrijd onder de teruggekeerde trainer José Mourinho gewonnen. De club vierde voor eigen publiek een ruime zege op Málaga (4-0), dat afgelopen seizoen naar La Liga promoveerde.
11 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar vrij eenvoudig tot een goed einde gebracht. Op het spel van de ploeg uit de hoofdstad was nog voldoende aan te merken. Maar zes dagen voor de topper tegen kampioen PSV liep de formatie van trainer Míchel Sánchez na rust uit naar een ruime zege: 0-4.
11 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar met 4-0 gewonnen. Davy Klaassen, Steven Berghuis, Tolu Arokodare en Marcos Leonardo maakten de doelpunten voor de bezoekers uit Amsterdam.
11 uur geleden