Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VVV-coach De Koning: drie momenten kosten ons de kop

VVV-coach De Koning: drie momenten kosten ons de kop

HEERENVEEN (ANP) - VVV-coach Hans de Koning vond dat een punt voor zijn ploeg verdiend was geweest na het harde werk tegen sc Heerenveen. Heerenveen won het duel echter door een benutte strafschop van Joey Veerman in de eerste helft. "Zelfs met negen man krijgen we nog een mogelijkheid op de gelijkmaker, maar het was ons niet gegund", zei De Koning bij FOX Sports over de kopbal in de slotfase van Georgios Giakoumakis die net over ging.

"De groep heeft er alles aan gedaan om een goed resultaat te halen, drie momenten kosten ons de kop", zei de trainer van de Limburgers. Over de eerste rode kaart van Tobias Pachonik was De Koning niet echt te spreken. Dat was volgens de trainer echt een voetbalactie. "Het lijkt erger dan het is. Hij speelt eerst de bal. We kunnen erover discussiëren, maar gegeven is gegeven. De tweede rode kaart van Simon Janssen is heel ongelukkig. Hij kijkt naar de bal en ziet Joey Veerman niet."

Meer uit Voetbal

Sjachtar Donetsk speelt Champions League-duels in stadion Chelsea

LONDEN (ANP/AFP) - Sjachtar Donetsk speelt dit seizoen de thuiswedstrijden in het hoofdtoernooi van de Champions League in stadion Stamford Bridge van Chelsea. Dat zijn beide clubs vrijdag overeengekomen.

11 minuten geleden
Arsenal neemt Engelse international Konsa over van Aston Villa

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal neemt verdediger Ezri Konsa over van Aston Villa. De 28-jarige international, die deze zomer met Engeland meedeed aan het wereldkampioenschap, ondertekent een meerjarig contract bij de regerend landskampioen uit Londen.

15 minuten geleden
SC Cambuur voegt ervaren Belg Maertens (31) aan selectie toe

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft zich versterkt met Mathieu Maertens. De 31-jarige Belgische middenvelder ondertekent bij de Friezen een contract voor een jaar, met een optie voor nog een seizoen.

1 uur geleden
Zware straffen voor Argentijnse voetballers voor wangedrag op WK

ZÜRICH (ANP) - De tuchtcommissie van de FIFA heeft forse straffen uitgedeeld aan de Argentijnse spelers Leandro Paredes en Nahuel Molina voor hun wangedrag tijdens het afgelopen WK voetbal. Ook Thiago Almada en het staflid Roberto Ayala werden bestraft, evenals de Spanjaard Gavi. Dat maakte de FIFA vrijdag bekend.

2 uur geleden
Van de Ven nieuwe aanvoerder van Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Micky van de Ven is de nieuwe aanvoerder van Tottenham Hotspur. Dat heeft trainer Roberto De Zerbi vlak voor de start van het nieuwe seizoen van de Premier League bekendgemaakt.

2 uur geleden
Clasie keert terug in selectie AZ voor uitduel met Fortuna

ALKMAAR (ANP) - Jordy Clasie keert terug bij AZ. De aanvoerder is weer fit en maakt deel uit van de selectie voor het uitduel van zaterdag met Fortuna Sittard. "Hij is inzetbaar maar zal niet starten", vertelt trainer Leeroy Echteld op de website van zijn club.

2 uur geleden
Trainer Bosz gaat Veerman missen bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz gaat Joey Veerman missen bij PSV. "Ik heb hem altijd opgesteld vanwege zijn kwaliteiten", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met FC Groningen. "In de drie jaar dat ik hier ben, zijn we regelmatig bepalende spelers kwijtgeraakt. Dat hebben we steeds opgevangen. Dat gaan we nu weer doen."

2 uur geleden