Vuurwerkbommen beschadigen Brabantse woningen
GELDROP (ANP) - In Geldrop en Den Bosch zijn donderdagavond twee woningen zwaar beschadigd geraakt, nadat zwaar vuurwerk naar binnen was gegooid. De incidenten vonden min of meer gelijktijdig plaats, maar staan volgens de politie los van elkaar. Bij de explosies raakte niemand gewond. Ook brak er geen brand uit.
Bij de woning aan de Sluisstraat in Geldrop is rond 22.30 uur vuurwerk door de brievenbus naar binnen gegooid. Op foto's op de website van het Eindhovens Dagblad is te zien dat de voordeur en een bovenlicht beschadigd zijn en dat een binnendeur een achterkamer is ingeblazen. Op het moment van de knal lagen de bewoners te slapen. De politie bestudeert beelden van een bewakingscamera, waarop mogelijk de daders te zien zijn, zei een woordvoerder.
Bijna tegelijkertijd werd in Den Bosch zwaar vuurwerk naar een woning aan het Gerbrandyhof gegooid. Volgens de woordvoerder is het nog onduidelijk hoe het vuurwerk binnen terecht is gekomen, maar ook daar is de schade aanzienlijk.
Meer uit Binnenland
NUNSPEET (ANP) - De bestuurder van de auto die inreed op een groep mensen in Nunspeet is een 56-jarige vrouw uit de Gelderse plaats, meldt de politie. Zij is lichtgewond geraakt.
1 uur geledenNUNSPEET (ANP) - Bij het ongeluk in Nunspeet waarbij een auto inreed op een groep mensen, lijkt vooralsnog geen opzet in het spel te zijn, meldt de politie. "Maar daar doen we nog onderzoek naar", aldus de politie op X.
2 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Na de vierde actiedag van 3FM Serious Request staat de teller op 10.135.897 euro. Dat is maandagavond bekendgemaakt op NPO 3FM. Nog nooit eerder werd op de vierde dag zoveel geld opgehaald.
2 uur geledenNUNSPEET (ANP) - Het ernstige ongeluk in Nunspeet waarbij meerdere mensen gewond zijn geraakt, is veroorzaakt door een auto die op een groep mensen inreed. Dat meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland.
2 uur geledenNUNSPEET (ANP) - Meerdere mensen zijn gewond geraakt bij een ernstig ongeval op de Elburgerweg in Nunspeet, meldt de politie.
3 uur geledenGOIRLE (ANP) - Bij een controle afgelopen zaterdag in het Brabantse Goirle is ongeveer 150 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. Dat meldt de politie maandag. Agenten controleerden vooral het verkeer dat vanuit België de grens overstak na daar vuurwerk te hebben aangeschaft.
4 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Omroep MAX stopt met de talkshow Carrie op Vrijdag van presentatrice Carrie ten Napel. Dat gebeurt als gevolg van de bezuinigingen bij de publieke omroep, meldt Omroep MAX maandag. De laatste uitzending is komende zomer.
6 uur geleden