Vukic tegenstander van Griekspoor in kwartfinales Rosmalen
ROSMALEN (ANP) - Tennisser Aleksandar Vukic is de tegenstander van Tallon Griekspoor in de kwartfinales van het grastoernooi van Rosmalen. De 28-jarige Australiër won in drie sets van de als vierde geplaatste Rus Karen Chatsjanov: 6-4 5-7 7-6 (4).
Griekspoor plaatste zich woensdag voor de laatste acht van het Libéma Open door de Amerikaan Mackenzie McDonald te verslaan. De partij van Vukic werd woensdagavond afgebroken. Bij de hervatting donderdag moest de tiebreak in de derde set de beslissing brengen. Daarin benutte de Australiër zijn tweede matchpoint.
Vukic is de nummer 87 van de wereldranglijst. Griekspoor staat op de 23e plaats.
De Minaur
Ook Gijs Brouwer staat in de kwartfinales. Hij neemt het op tegen de als derde geplaatste Fransman Ugo Humbert.
Alex de Minaur heeft eveneens de kwartfinales bereikt. De in Rosmalen als eerste geplaatste Australiër won in twee sets van de Belg Zizou Bergs: 7-5 6-4. Bergs had in de eerste ronde Tim van Rijthoven uitgeschakeld. De Minaur neemt het op tegen de winnaar van de partij tussen de Spanjaard Roberto Bautista Agut en de Canadees Milos Raonic.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP/RTR) - De marathon van Londen vindt volgend jaar eenmalig plaats over twee dagen. Op die manier kunnen 100.000 mensen meedoen aan het evenement, tegenover een kleine 60.000 dit jaar. De wedstrijden van de elitemannen en -vrouwen vinden op 24 en 25 april op verschillende dagen plaats.
3 uur geledenLOCARNO (ANP) - Romain Grégoire heeft de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland gewonnen. In de rit over 157 kilometer rond Locarno met een venijnige slotfase was de Fransman van Groupama - FDJ United de sterkste van een kopgroep van veertien renners. Marcel Camprubí uit Spanje werd tweede, voor de Nederlander Bart Lemmen.
20 uur geledenLOCARNO (ANP) - Wielrenster Urška Žigart heeft donderdag haar kaak gebroken bij een val in de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland. Dat meldt haar ploeg AG Insurance - Soudal. De 29-jarige Sloveense, die verloofd is met wereldkampioen en viervoudig Tourwinnaar Tadej Pogačar, kwam in de laatste kilometer van de etappe ten val.
20 uur geledenLOCARNO (ANP) - Wielrenster Elisa Longo Borghini heeft de tweede etappe in de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Italiaans kampioene van UAE Team ADQ nam met de ritzege ook de leiderstrui over van Femke de Vries.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong mag zonder het spelen van kwalificaties meedoen aan het hoofdtoernooi van Wimbledon. De nummer 72 van de wereld, die vorige maand de vierde ronde haalde op Roland Garros, profiteert van de afmelding van de geblesseerde Tomáš Macháč. Dat meldt de toernooiorganisatie.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) is weer opgenomen in de Oranjeselectie. Dat meldt turnbond KNGU.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De basketballers van de New York Knicks hebben de uitnodiging om het Witte Huis te bezoeken geaccepteerd. Dat meldde James Dolan, de eigenaar van het basketbalteam dat afgelopen weekend voor het eerst sinds 1973 de titel in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA veroverde.
1 dag geleden