Vukic tegenstander van Griekspoor in kwartfinales Rosmalen
ROSMALEN (ANP) - Tennisser Aleksandar Vukic is de tegenstander van Tallon Griekspoor in de kwartfinales van het grastoernooi van Rosmalen. De 28-jarige Australiër won in drie sets van de als vierde geplaatste Rus Karen Chatsjanov: 6-4 5-7 7-6 (4).
Griekspoor plaatste zich woensdag voor de laatste acht van het Libéma Open door de Amerikaan Mackenzie McDonald te verslaan. De partij van Vukic werd woensdagavond afgebroken. Bij de hervatting donderdag moest de tiebreak in de derde set de beslissing brengen. Daarin benutte de Australiër zijn tweede matchpoint.
Vukic is de nummer 87 van de wereldranglijst. Griekspoor staat op de 23e plaats.
De Minaur
Ook Gijs Brouwer staat in de kwartfinales. Hij neemt het op tegen de als derde geplaatste Fransman Ugo Humbert.
Alex de Minaur heeft eveneens de kwartfinales bereikt. De in Rosmalen als eerste geplaatste Australiër won in twee sets van de Belg Zizou Bergs: 7-5 6-4. Bergs had in de eerste ronde Tim van Rijthoven uitgeschakeld. De Minaur neemt het op tegen de winnaar van de partij tussen de Spanjaard Roberto Bautista Agut en de Canadees Milos Raonic.
Meer uit Sport
UCHON (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de macht gegrepen in Parijs-Nice. In een chaotische etappe in regenachtige omstandigheden kwam de tweevoudig Tourwinnaar alleen boven op een klim van eerste categorie. De Nederlander Tim van Dijke werd derde op 45 seconden van de winnaar, vier seconden achter zijn ploeggenoot Daniel Martínez. Mick van Dijke, de tweelingbroer van Tim, werd vierde. Vingegaard neemt de leiding in het algemeen klassement over.
17 minuten geledenUCHON (ANP) - Juan Ayuso is hard gevallen in de vierde etappe van Parijs-Nice. De Spaanse wielrenner was de leider in het algemeen klassement en heeft de rittenkoers verlaten.
1 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Max Verstappen hoopt komend weekend in de Formule 1-race van Shanghai nadrukkelijker voorin mee te doen. "Het was fijn om weer te racen en het was veelbelovend om te zien dat we een goede comeback maakten. Maar er is nog veel te doen en er zijn veel lessen die we uit de eerste race kunnen trekken. We hopen deze week meer mee te doen in de strijd", liet de viervoudig wereldkampioen weten via zijn team Red Bull.
6 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Basketballer Bam Adebayo heeft dinsdag het op een na hoogste puntenaantal in een duel genoteerd. De 28-jarige speler van Miami Heat maakte 83 punten in het gewonnen thuisduel met Washington Wizards (150-129). Daarmee overtrof de Amerikaan de 81 punten van Kobe Bryant in een duel in 2006, maar bleef hij ver verwijderd van de score van 100 punten van Wilt Chamberlain uit 1962.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - Andruw Jones wil ondanks een mislukte World Baseball Classic verder als bondscoach van de honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam. "Er komen zoveel talenten aan. Ik wil ze helpen", zei hij in het stadion van Miami Marlins, waar het uitgeschakelde Oranje ook het laatste groepsduel met Israël verloor: 6-2.
13 uur geledenINDIAN WELLS (ANP/RTR) - Aryna Sabalenka staat in de kwartfinale van het masterstoernooi van Indian Wells. De Belarussische tennisster was in twee sets te sterk voor de Japanse Naomi Osaka: 6-2 6-4.
20 uur geledenPOUILLY-SUR-LOIRE (ANP) - Ineos Grenadiers heeft de ploegentijdrit in Parijs-Nice gewonnen. Over 23,5 kilometer van Cosne-Cours-sur-Loire naar Pouilly-sur-Loire was de Britse ploeg twee seconden sneller dan nummer 2 Lidl-Trek. De derde plek was op elf seconden van de winnaars voor Decathlon.
1 dag geleden