Vukic tegenstander van Griekspoor in kwartfinales Rosmalen
ROSMALEN (ANP) - Tennisser Aleksandar Vukic is de tegenstander van Tallon Griekspoor in de kwartfinales van het grastoernooi van Rosmalen. De 28-jarige Australiër won in drie sets van de als vierde geplaatste Rus Karen Chatsjanov: 6-4 5-7 7-6 (4).
Griekspoor plaatste zich woensdag voor de laatste acht van het Libéma Open door de Amerikaan Mackenzie McDonald te verslaan. De partij van Vukic werd woensdagavond afgebroken. Bij de hervatting donderdag moest de tiebreak in de derde set de beslissing brengen. Daarin benutte de Australiër zijn tweede matchpoint.
Vukic is de nummer 87 van de wereldranglijst. Griekspoor staat op de 23e plaats.
De Minaur
Ook Gijs Brouwer staat in de kwartfinales. Hij neemt het op tegen de als derde geplaatste Fransman Ugo Humbert.
Alex de Minaur heeft eveneens de kwartfinales bereikt. De in Rosmalen als eerste geplaatste Australiër won in twee sets van de Belg Zizou Bergs: 7-5 6-4. Bergs had in de eerste ronde Tim van Rijthoven uitgeschakeld. De Minaur neemt het op tegen de winnaar van de partij tussen de Spanjaard Roberto Bautista Agut en de Canadees Milos Raonic.
Meer uit Sport
ZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen wil optimaal genieten van de laatste Dutch Grand Prix op het circuit van Zandvoort. "Het is hier alle keren heel bijzonder geweest. Ik wil heel graag die laatste keer ook die positieve sfeer ervaren en goed afsluiten", zei de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 in een persconferentie op het circuit in de duinen.
33 minuten geledenBLACKPOOL (ANP) - Lorena Wiebes is ook in de tweede etappe van de Ronde van Groot-Brittannië overtuigend naar de zege gesprint. De 27-jarige leidster in het algemeen klassement liet na 111 kilometer in Blackpool de Canadese Maggie Coles-Lyster en Kim Le Court-Pienaar uit Mauritius ruim achter zich in de massasprint. De wielerkoers werd enige tijd stilgelegd vanwege een ongeluk op het parcours.
43 minuten geledenZANDVOORT (ANP) - Wereldkampioen Lando Norris voelt 'behoorlijke teleurstelling' over het verdwijnen van de Dutch Grand Prix. De Formule 1-race in Zandvoort wordt dit weekeinde voor de zesde en laatste keer verreden. "Ik vind het echt jammer. Deze race is heel wat leuker dan veel andere races op de kalender", zei de coureur van McLaren tijdens een persconferentie op het circuit van Zandvoort.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Negen Nederlandse wielrenners doen mee aan de Ronde van Spanje, die zaterdag begint in Monaco. Dat is het laagste aantal sinds 2019, toen er ook negen meededen.
1 uur geledenZANDVOORT (ANP) - De meeste coureurs in de Formule 1 zijn niet echt verrast door het nieuws dat Max Verstappen heeft bijgetekend bij Red Bull en daardoor na dit seizoen nog vier jaar in de Formule 1 blijft.
2 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen is voor Red Bull veel meer dan de snelste autocoureur op aarde. Dat zegt teambaas Laurent Mekies over de Nederlander, die heeft besloten na dit seizoen nog vier jaar te blijven bij de Oostenrijkse renstal. "Hij speelt een centrale rol in het team. Hij is betrokken bij alle strategische beslissingen en we leunen ook sterk op hem om die auto te bouwen waarmee we weer races gaan winnen", aldus de Fransman.
2 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen was dichter bij afscheid nemen van de Formule 1 dan overstappen naar een ander team. Dat zei de viervoudig wereldkampioen donderdag in een drukbezochte persconferentie op het circuit van Zandvoort. Ongeveer honderd journalisten waren aanwezig in de ontvangstruimte van Red Bull, waar de Limburger zijn contractverlenging toelichtte.
4 uur geleden