Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vuelta van start met kanshebbers Roglic en Dumoulin

Vuelta van start met kanshebbers Roglic en Dumoulin

IRÚN (ANP) - Met titelverdediger Primoz Roglic en Tom Dumoulin als kanshebbers voor de eindzege gaat dinsdag de uitgestelde Ronde van Spanje van start met een heuvelachtige eerste etappe van Irún naar Arrate.

Beide kopmannen van Jumbo-Visma moeten tot de slotetappe van 8 november naar Madrid concurreren met renners als Alejandro Valverde, Thibaut Pinot en Richard Carapaz. Roglic en Dumoulin kijken in de eerste week hoe sterk ze zijn en bepalen mogelijk daarna wie de echte kopman wordt.

Roglic en Dumoulin krijgen net als in de Tour de France hulp van Robert Gesink, George Bennett en Sepp Kuss. Lennard Hofstede, Paul Martens en Jonas Vingegaard completeren de Nederlandse formatie.

In de eerste etappe naar Arrate liggen er direct kansen voor Roglic en Dumoulin. Wout Poels kwam in de editie van 2014 van de Vuelta als eerste boven in Arrate, gelegen in Baskenland.

Meer uit Sport

Tennisser Griekspoor te sterk voor Van de Zandschulp in Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich ten koste van Botic van de Zandschulp geplaatst voor de tweede ronde van het grastoernooi van Rosmalen. Griekspoor won het duel tussen de twee beste spelers van Nederland met 6-2 6-7 (2) 6-4. De partij werd dinsdag gestaakt vanwege de regen bij een 2-0-voorsprong in de derde set in het voordeel van Griekspoor.

44 minuten geleden
Tennisster Lamens uitgeschakeld op grastoernooi van Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is gestrand in de eerste ronde van het grastoernooi van Rosmalen. De mondiale nummer 125 verloor met 7-6 (5) 4-6 4-6 van de als vijfde geplaatste Oostenrijkse Anastasia Potapova. Zij treft de Turkse Zeynep Sönmez in de volgende ronde.

1 uur geleden
Knappe zege tennistalent Boogaard op grastoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tennisser Thijs Boogaard heeft een knappe zege geboekt in de eerste ronde van het grastoernooi van Rosmalen. De 17-jarige Nederlander, de nummer 779 van de wereldranglijst, versloeg de Chinees Wu Yibing met 6-3 2-6 6-4.

2 uur geleden
Verstappen kijkt 10 jaar na eerste zege uit naar GP in Barcelona

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar de aankomende Grote Prijs van Barcelona-Catalonië, op het circuit waar hij in 2016 zijn eerste zege in de Formule 1 boekte. De viervoudig wereldkampioen wil zich dit weekend bovendien herpakken na de teleurstelling van de Grote Prijs van Monaco. Hij viel afgelopen zondag al in de eerste ronde uit.

4 uur geleden
Hockeyster Post fit voor Pro League-duels Oranje in Rotterdam

UTRECHT (ANP) - Bondscoach Raoul Ehren van de Nederlandse hockeysters heeft Lisa Post opgenomen in zijn selectie voor de vier Pro League-wedstrijden in juni in Rotterdam. De speelster van SCHC komt terug van een blessure. Josine Koning, Noor van den Nieuwenhof en Guusje Moes ontbreken door blessures.

5 uur geleden
Volop protesten in Mexico-Stad in aanloop naar WK-opening

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Mexico maakt zich in een hoofdstad vol protesten op voor de openingswedstrijd van het WK voetbal. Twee dagen voor het eerste duel tussen Mexico en Zuid-Afrika zijn sommige wegen naar het Mexico City Stadium geblokkeerd door een demonstratie van een onderwijsvakbond. Van totale chaos is echter geen sprake. Het stadion is nog steeds bereikbaar voor media en vrijwilligers, die hun accreditaties moeten ophalen.

17 uur geleden
Serena Williams maakt comeback met zege in dubbelspel op Queen's

LONDEN (ANP/AFP) - Serena Williams heeft haar comeback in het internationale tenniscircuit gemaakt met een overwinning in het dubbelspel. De 44-jarige Amerikaanse won in de eerste ronde van het grastoernooi van Queen's in Londen met de 19-jarige Canadese Victoria Mboko van de Amerikaanse Nicole Melichar-Martinez en Erin Routliffe uit Nieuw-Zeeland: 7-6 (2) 6-2.

18 uur geleden