Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VS ontwikkelen nieuw systeem voor internationale reizen

VS ontwikkelen nieuw systeem voor internationale reizen

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten ontwikkelen een nieuw systeem voor internationale reizen. Het stelsel omvat onder andere het traceren van contacten wanneer het land uiteindelijk beslist de reisbeperkingen op te heffen.

Nu nog zijn de VS voor een groot deel van de wereldbevolking ontoegankelijk vanwege de pandemie. De regering-Biden is niet van plan om onmiddellijk reisbeperkingen te versoepelen. Een woordvoerder van het Witte Huis verwees daarbij naar het oplopend aantal coronabesmettingen met de Delta-variant van het virus in de VS en over de hele wereld.

Begin augustus kwamen al berichten naar buiten dat het Witte Huis inreisvereisten aan het ontwikkelen was voor vaccins die voor bijna alle buitenlandse bezoekers zouden kunnen gelden. Het Witte Huis bevestigde eerder dat het overweegt vaccins verplicht te stellen voor internationale bezoekers.

Volgens de zegsman moet het Amerikaanse volk erop kunnen vertrouwen dat het nieuwe systeem voor internationale reizen veilig is als er meer reizigers worden binnengelaten. Vooralsnog verhindert de piek in het aantal coronagevallen het opheffen van de reisbeperkingen. Niet duidelijk is wanneer de regering de beperkingen zou kunnen versoepelen.

Vanuit Nederland en andere Europese landen zijn zakenreizen en toeristische reizen naar de VS niet toegestaan. Het land is door het coronavirus een zeer hoog risicogebied.

Meer uit Financieel

Tweedeling koper en huurder op woningmarkt groeit, ziet ABN AMRO

AMSTERDAM (ANP) - De tweedeling tussen kopers en huurders op de woningmarkt groeit, constateert ABN AMRO in een nieuw rapport. Volgens deskundigen van de bank is wonen de laatste jaren over de gehele linie beter betaalbaar geworden. Echter, vooral zittende huiseigenaren profiteren. Voor koopstarters en jonge huurders gaat dit minder op. In sommige regio's, vooral in de grote steden, gaan zij er juist op achteruit.

1 uur geleden
ING merkt dat klanten willen bezuinigen door hoge energieprijzen

AMSTERDAM (ANP) - De hoge energie- en brandstofprijzen als gevolg van de oorlog in het Midden-Oosten zetten Nederlandse consumenten aan tot bezuinigen. Dat constateert ING, dat hierover eind maart en in april online vragen voorlegde aan klanten van de bank. Zes op de tien van de tienduizenden respondenten gaven aan hun uitgaven te willen temperen.

1 uur geleden
Tweedeling koper en huurder op woningmarkt groeit, ziet ABN AMRO

AMSTERDAM (ANP) - De tweedeling tussen kopers en huurders op de woningmarkt groeit, constateert ABN AMRO in een nieuw rapport. Volgens deskundigen van de bank is wonen de laatste jaren over de gehele linie beter betaalbaar geworden. Echter, vooral zittende huiseigenaren profiteren. Voor koopstarters en jonge huurders gaat dit minder op. In sommige regio's, vooral in de grote steden, gaan zij er juist op achteruit.

3 uur geleden
Forse winsten op Wall Street om hoop op snel einde van Iranoorlog

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn woensdag met flinke plussen geëindigd. Beleggers putten hoop uit signalen dat de oorlog tussen de Verenigde Staten en Iran binnenkort voorbij is. Daarnaast hadden ze aandacht voor de kwartaalresultaten van verschillende bedrijven op Wall Street.

5 uur geleden
Google doet voorstel aan EU om boete te mijden, meldt Bloomberg

MOUNTAIN VIEW (ANP/BLOOMBERG) - Google heeft voorstellen ingediend bij de Europese Commissie met veranderingen in de manier waarop nieuwsresultaten in zijn zoekmachine te zien zijn. Dat zeggen ingewijden tegen persbureau Bloomberg. Daarmee wil Google een mogelijke nieuwe boete van Brussel voorkomen.

6 uur geleden
Ambassadeur VS: hogere autoheffing als EU deal niet bekrachtigt

BRUSSEL (ANP/BLOOMBERG) - De Verenigde Staten zullen de importheffing van 25 procent op auto's en vrachtwagens uit de Europese Unie "relatief snel" invoeren als het landenblok de handelsdeal met Washington niet spoedig ratificeert. Dat heeft de Amerikaanse ambassadeur bij de EU, Andrew Puzder, gezegd tegen persbureau Bloomberg.

7 uur geleden
Olieproductie van OPEC-landen gedaald tot laagste punt in 36 jaar

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De olieproductie van OPEC-landen daalde vorige maand naar het laagste punt in 36 jaar. Dat meldt persbureau Bloomberg na onderzoek. Door de oorlog in Iran is de export belemmerd en werd de productie, soms gedwongen, gestopt.

8 uur geleden