Vrouwen opnieuw niet welkom bij voetbalduel Iran
TEHERAN (ANP) - Opnieuw is vrouwen de toegang tot een voetbalinterland van Iran geweigerd. Volgens het persbureau Isna was dat oorspronkelijk wel toegestaan. Online hadden 2000 liefhebsters een geldig toegangsbewijs bemachtigd, maar toen zij zich daarmee dinsdag bij het Resa-stadion in Mashad meldden om de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Libanon bij te wonen, bleef de poort voor hen toch dicht.
Dat kwam de verantwoordelijke personen op kritiek te staan van de Iraanse internationals, die dit duel niet zoals gebruikelijk in Teheran afwerkten maar in de religieus zeer conservatieve stad Mashad in het noorden Door deze verhuizing werd al gevreesd dat vrouwelijke supporters niet welkom zouden zijn.
Iran, al gekwalificeerd voor het WK in Qatar, won met 2-0. Feyenoorder Alireza Jahanbakhsh maakte de tweede treffer.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
8 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
10 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
11 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
12 uur geleden