Vrouwen FC Barcelona vernederen St. Pölten in Champions League
BARCELONA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben opnieuw uitgehaald in de Champions League. Na de ruime zege van 9-0 half oktober op het Zweedse Hammarby volgde een klinkende overwinning van 7-0 op St. Pölten uit Oostenrijk. De Spaanse titelverdediger leidde in het Estadi Johan Cruyff bij rust al met 5-0. Die treffers vielen binnen een kwartier tijd. Clàudia Pina scoorde twee keer. De Nederlandse Esmee Brugts speelde het laatste deel van de tweede helft mee.
Arsenal won met 4-0 uit bij Juventus. De Engelse club stond weer onder leiding van interim-coach Renée Slegers, oud-international van Oranje. Arsenal-keepster Daphne van Domselaar hield de nul en zag in het andere doel haar ploeggenoten Frida Maanum, Stina Blackstenius, Mariona Caldentey en Caitlin Foord scoren.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich gedistantieerd van het gedrag van supporters die zondagochtend voorafgaand aan het uitduel met Heracles Almelo voor vernielingen zouden hebben gezorgd. "PEC Zwolle heeft met grote afschuw kennisgenomen van de ongeregeldheden zondagochtend in Nijverdal, waarbij fors geweld is gebruikt en vernielingen zijn aangebracht bij een café", meldt de Overijsselse club op de website.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen. De Rotterdamse club investeert daarvoor jaarlijks 3 tot 5 miljoen euro extra in het stadion. Dat meldt Feyenoord maandag.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft zondag de topper in de Italiaanse Serie A tegen AS Roma met 1-0 gewonnen. Daarmee sloot de ploeg van coach Massimiliano Allegri weer aan bij stadgenoot Inter en AS Roma als naaste belagers van Napoli. Het trio heeft 1 punt achterstand op de koploper uit Napels, die zaterdag op 0-0 was blijven steken tegen Como.
15 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Paul Simonis blijft vooralsnog trainer van VfL Wolfsburg. Dat liet technisch directeur Sebastian Schindzielorz van de Duitse voetbalclub zondag na de thuisnederlaag tegen Hoffenheim (2-3) weten.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Barcelona heeft in de Spaanse competitie een week na de nederlaag in de Clásico bij Real Madrid een overwinning geboekt op Elche. In het olympisch stadion van Barcelona won de ploeg van coach Hansi Flick met 3-1.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City is naar de tweede plaats in de Premier League geklommen na winst in de topper tegen Bournemouth. De formatie van trainer Pep Guardiola won mede dankzij twee doelpunten van topscorer Erling Haaland met 3-1.
19 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na een moeilijke periode een belangrijke zege geboekt. De ploeg van Ron Jans versloeg NEC met 1-0. De enige treffer werd gemaakt door Miguel Rodríguez.
19 uur geleden