Vrouwen FC Barcelona vernederen St. Pölten in Champions League
BARCELONA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben opnieuw uitgehaald in de Champions League. Na de ruime zege van 9-0 half oktober op het Zweedse Hammarby volgde een klinkende overwinning van 7-0 op St. Pölten uit Oostenrijk. De Spaanse titelverdediger leidde in het Estadi Johan Cruyff bij rust al met 5-0. Die treffers vielen binnen een kwartier tijd. Clàudia Pina scoorde twee keer. De Nederlandse Esmee Brugts speelde het laatste deel van de tweede helft mee.
Arsenal won met 4-0 uit bij Juventus. De Engelse club stond weer onder leiding van interim-coach Renée Slegers, oud-international van Oranje. Arsenal-keepster Daphne van Domselaar hield de nul en zag in het andere doel haar ploeggenoten Frida Maanum, Stina Blackstenius, Mariona Caldentey en Caitlin Foord scoren.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
6 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
9 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
9 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
11 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
12 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
12 uur geleden