Vrouwen Eredivisie start in weekend van 6 en 7 september
ZEIST (ANP) - De Vrouwen Eredivisie start komend seizoen in het weekend van 6 en 7 september. Twee weken eerder, op 23 augustus, staat de Supercup tussen landskampioen en bekerwinnaar FC Twente en nummer 2 PSV op het programma. Dat maakte de KNVB dinsdag bekend.
De voetbalbond heeft opnieuw rekening gehouden met de clubs die Europese wedstrijden spelen. Nieuw is dat drie speelrondes (speelronde 7, 14, en 17) verspreid zijn over twee weekenden. Dit geeft de clubs die Europees voetbal spelen de mogelijkheid om hun duels te verplaatsen.
De clubs die niet actief zijn in Europa beginnen op 18 en 19 oktober aan het toernooi om de KNVB-beker, waarna de overige clubs in de achtste finales op 13 en 14 december instromen. De finale is voorlopig vastgesteld op 16 mei.
Het definitieve competitieprogramma wordt naar verwachting in juli 2025 bekendgemaakt.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain is zwaar gehavend uit de met 2-1 verloren clash met Bayern München in de Champions League gekomen. Ousmane Dembélé, Achraf Hakimi en Nuno Mendes hebben blessures opgelopen en zullen meerdere weken aan de kant staan, bevestigt de club uit Parijs.
26 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag voor het thuisduel met FC Porto in de Europa League weer een beroep doen op de herstelde verdediger Mike van der Hoorn. Dat zei Jans een dag voor de wedstrijd in Stadion Galgenwaard.
33 minuten geledenMILAAN (ANP/AFP) - Internazionale en AC Milan zijn officieel eigenaar van stadion San Siro. De voetbalclubs namen het stadion, dat officieel Stadio Giuseppe Meazza heet, voor 197 miljoen euro over van de stad Milaan om een nieuw stadion te kunnen bouwen.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA introduceert een jaarlijkse vredesprijs. Voorzitter Gianni Infantino reikt de eerste zogenoemde 'FIFA Peace Prize - Football Unites the World' uit op 5 december tijdens de loting in Washington DC voor het WK voetbal van 2026. Dat maakte de FIFA woensdag bekend.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft afscheid genomen van Timo Braasch, de Duitser die de laatste maanden deel uitmaakte van het technisch hart van de eerstedivisionist. Er waren vraagtekens rond de positie van Braasch, die ook medeaandeelhouder is van de Arnhemse club, die pas na ingrijpen van de rechter aan het seizoen mocht beginnen. Vitesse was met succes in beroep gegaan tegen de intrekking van de proflicentie door de KNVB.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.
5 uur geleden