Vrouwen Ajax verliezen bij PSG en missen eerste kans op kwartfinale CL
PARIJS (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben in het uitduel met Paris Saint-Germain een eerste kans op een plek in de kwartfinales van de Champions League laten liggen. De ploeg van trainster Suzanne Bakker kwam er in de openingsminuten nog wel een paar keer gevaarlijk uit, maar daarna gaf met name de individuele kwaliteit van Frans international Marie-Antoinette Katoto de doorslag: 3-1.
Bij een zege in stadion Parc des Princes had het in de groepsfase debuterende Ajax zich al verzekerd van de groepswinst. Met nog één groepswedstrijd te gaan is de landskampioen de koppositie nu kwijt aan PSG, dat 9 punten heeft. Ajax volgt met 7 punten, Bayern heeft er 6 en Roma staat op 5 punten. De nummer twee gaat ook door naar de kwartfinales.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
16 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
19 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
20 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
22 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
22 uur geleden