Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vrouw overleden op het strand in België

Vrouw overleden op het strand in België

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Een 67-jarige vrouw uit Dendermonde is overleden op het strand van Middelkerke in België. De vrouw werd daar onwel, heeft de Vlaamse politie aan Het Laatste Nieuws bevestigd.

"Dit is een dramatisch begin van het zomerseizoen", zei burgemeester Jean-Marie Dedecker van badplaats Middelkerke tegen de Vlaamse nieuwssite. Middelkerke ligt even ten zuiden van Oostende. "Toen de redders op het strand kwamen, zijn er twee kinderen naar hen gelopen om te zeggen dat er een mevrouw dreef op het water." Er is nog geprobeerd om de vrouw te reanimeren. "Ze zou onwel geworden zijn. Maar het is aan het parket, het Openbaar Ministerie, om de omstandigheden verder te onderzoeken."

Vanwege de aanhoudende warmte geldt in heel België inmiddels code oranje. Die waarschuwing volgt op een al even hete junimaand: volgens het Belgische weerinstituut de op een na warmste ooit sinds het begin van de metingen. Het werd gemiddeld 19,3 graden in België.

Meer uit Buitenland

Israël voert aanvallen uit op zuidelijke buitenwijken van Beiroet

BEIROET (ANP/AFP) - Israël heeft opnieuw aanvallen uitgevoerd op de zuidelijke buitenwijken van Beiroet, meldt het kantoor van premier Benjamin Netanyahu. Israël reageerde volgens de verklaring op een droneaanval van Hezbollah.

1 uur geleden
Functionaris Iran: deal met VS omvat verdunning verrijkt uranium

TEHERAN (ANP/RTR) - In het concept van de deal met de Verenigde Staten staat dat Iran zijn hoogverrijkt uranium zal verdunnen, aldus een Iraanse topfunctionaris. Door uranium te vermengen met ander materiaal ontstaat een product dat een lager verrijkingsniveau heeft en niet geschikt is voor kernwapens. Iran heeft volgens het Iraanse persbureau Fars nog niet definitief ingestemd.

2 uur geleden
Chaotische viering in New York na kampioenschap Knicks

NEW YORK (ANP/RTR) - Duizenden fans zijn in New York de straat opgegaan na het behalen van de titel van de basketballers van de New York Knicks in de NBA. De viering verliep niet zonder incidenten: een bus werd in brand gestoken en een tiener raakte gewond door een schot.

4 uur geleden
Qatarese delegatie naar Teheran voor vredesdeal tussen Iran en VS

TEHERAN (ANP/RTR) - Qatarese onderhandelaars zijn zondag naar Teheran gevlogen in een poging om een vredesakkoord tussen Iran en de Verenigde Staten af te ronden, aldus een bron tegen persbureau Reuters. Ook Iraanse media berichtten over het bezoek van een Qatarese delegatie.

4 uur geleden
Britse krijgsmacht onderschept tanker van Russische schaduwvloot

LONDEN (ANP/RTR) - De Britse krijgsmacht heeft zondag een olietanker van de Russische schaduwvloot onderschept, meldt de Britse premier Keir Starmer. Het vaartuig deed volgens hem een poging door het Kanaal te varen.

6 uur geleden
Orbán blijft partijleider Fidesz ondanks verkiezingsnederlaag

BOEDAPEST (ANP/DPA/RTR) - Ondanks de verkiezingsnederlaag bij de parlementsverkiezingen in april blijft de voormalige Hongaarse premier Viktor Orbán partijleider van het rechts-nationalistische Fidesz. Op een partijcongres stemden vrijwel alle afgevaardigden voor zijn herbenoeming. Er waren geen tegenkandidaten.

15 uur geleden
Trump: ondertekening akkoord met Iran volgens planning zondag

WASHINGTON (ANP/RTR) - President Donald Trump heeft gezegd dat volgens de planning de ondertekening van de verwachte deal tussen zijn land en Iran zondag is. Hij claimt op sociale media dat dan de Straat van Hormuz "meteen open is voor iedereen".

19 uur geleden