Vrouw overleden in woning Rotterdam, verdachte aangehouden
ROTTERDAM (ANP) - Een 28-jarige vrouw is in de nacht van vrijdag op zaterdag overleden in een woning in de Dumasstraat in Rotterdam. Omdat er verdachte omstandigheden zijn geconstateerd, is de politie een onderzoek gestart. Een 35-jarige Rotterdammer is aangehouden. Hij en de vrouw hadden een relatie met elkaar. In het huis was ook een kind aanwezig.
Hulpverleners kwamen na een melding rond 02.00 uur aan bij de woning. De vrouw is daar lange tijd gereanimeerd, maar tevergeefs. De doodsoorzaak staat nog niet vast, maar de politie houdt rekening met een misdrijf.
De verdachte werd aangehouden op een afrit van de A1 bij Oldenzaal (Overijssel). Zijn rol en betrokkenheid bij de dood van de vrouw worden onderzocht.
De politie vraagt mensen die meer weten of beelden hebben uit de omgeving van de Dumasstraat in de wijk Lombardijen, zich te melden.
Meer uit Binnenland
ROTTERDAM (ANP) - In aanloop naar en tijdens de vierde editie van de Nacht tegen Seksueel Geweld is een recordbedrag opgehaald van meer dan 320.000 euro. Dat meldt Plan International, de organisatie achter de mars in Rotterdam waaraan zaterdagavond en afgelopen nacht bijna 2300 deelnemers meededen. Zij vroegen daarmee aandacht voor straatintimidatie en seksueel geweld.
6 minuten geledenHOUTEN (ANP) - Het wordt in juni, de eerste maand van de meteorologische zomer, warmer en droger dan gemiddeld. Weeronline verwacht dat de eerste week nog wisselvallig verloopt, maar daarna stijgt de temperatuur en laat de zon zich vaak zien.
33 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Bij een steekpartij in een woning in de Laanzichtstraat in Rotterdam is een man zwaargewond geraakt. Dat meldt de politie Rotterdam op X. Het 38-jarige slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.
2 uur geledenDE BILT (ANP) - In Noord-Brabant en Limburg is sinds zaterdagavond code geel van kracht wegens stevige onweersbuien, meldt het KNMI. Daarbij kunnen windstoten en hagel voorkomen en plaatselijk kan ook veel neerslag vallen.
3 uur geledenDE BILT (ANP) - In Noord-Brabant en Limburg is zaterdagavond code geel van kracht wegens stevige onweersbuien, meldt het KNMI. Daarbij kunnen windstoten en hagel voorkomen en plaatselijk kan ook veel neerslag vallen.
11 uur geledenDE WIJK (ANP) - Staatssecretaris Claudia van Bruggen (Justitie, D66) is zaterdag door de hitte onwel geworden tijdens een herdenkingsceremonie voor slachtoffers van geweld in het Drentse De Wijk. Dat meldt de bewindsvrouw op Instagram.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het cruiseschip Hondius waarop het hantavirus uitbrak, is gereinigd en kan weer in bedrijf worden gesteld. Dat maakte de GGD Rotterdam-Rijnmond zaterdag bekend. Bij een eerdere inspectie zag de GGD nog tekortkomingen bij de schoonmaak. De geplande terugvaart van Rotterdam naar de thuislocatie in Vlissingen moest daarom worden uitgesteld.
19 uur geleden