Vrouw overleden in woning Rotterdam, verdachte aangehouden
ROTTERDAM (ANP) - Een 28-jarige vrouw is in de nacht van vrijdag op zaterdag overleden in een woning in de Dumasstraat in Rotterdam. Omdat er verdachte omstandigheden zijn geconstateerd, is de politie een onderzoek gestart. Een 35-jarige Rotterdammer is aangehouden. Hij en de vrouw hadden een relatie met elkaar. In het huis was ook een kind aanwezig.
Hulpverleners kwamen na een melding rond 02.00 uur aan bij de woning. De vrouw is daar lange tijd gereanimeerd, maar tevergeefs. De doodsoorzaak staat nog niet vast, maar de politie houdt rekening met een misdrijf.
De verdachte werd aangehouden op een afrit van de A1 bij Oldenzaal (Overijssel). Zijn rol en betrokkenheid bij de dood van de vrouw worden onderzocht.
De politie vraagt mensen die meer weten of beelden hebben uit de omgeving van de Dumasstraat in de wijk Lombardijen, zich te melden.
Meer uit Binnenland
DRIEBERGEN (ANP) - Vijf mensen zijn woensdag opgepakt in Rotterdam en Hazeldonk. Ze worden onder meer verdacht van het aansturen van een criminele organisatie, drugstransporten en wapenbezit. Dat meldt de politie.
2 minuten geledenGORINCHEM (ANP) - De burgemeester van Gorinchem, Reinie Melissant, zegt dat het aan de gemeenteraad is om een afweging te maken over of er een herstemming voor die raad moet plaatsvinden. "Gelukkig is het niet aan mij. Ik ben eigenlijk blij dat ik nu geen raadslid ben. Je moet op basis van heel weinig informatie een keuze maken over wat te doen", zei zij tegen een ANP-verslaggever.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - HEMA en reclamebureau Hotel L'Amour hebben voor het derde jaar op rij de Ster Gouden Loeki gewonnen voor de beste tv-commercial van afgelopen jaar. Het kerstspotje van het warenhuis was opnieuw favoriet onder het Nederlandse publiek, werd donderdag bekendgemaakt in Amsterdam.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jill Helena is "verbijsterd en van slag" dat het Openbaar Ministerie heeft gevraagd om Ali B vrij te spreken van het aanranden van de zangeres. Ze hoorde er pas vlak voor het hoger beroep van, laat ze weten via haar advocaat Sébas Diekstra.
12 uur geledenGORINCHEM (ANP) - Burgemeester Reinie Melissant van Gorinchem heeft woensdag aangifte gedaan van meerdere vormen van verkiezingsfraude. Het gaat onder meer om beïnvloeding en ronselen van volmachten. Dat zei ze donderdag bij aanvang van een tweede informatiebijeenkomst voor de raad over het onderzoek naar mogelijke stemfraude in de Zuid-Hollandse gemeente.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het is baanbrekend dat een omstreden 'uitkleedfunctie' in de chatbot Grok wordt verboden. Dat zegt Robbert Hoving, directeur van Offlimits, een kenniscentrum over onlinemisbruik. Die organisatie spande met Fonds Slachtofferhulp een kort geding aan tegen de dienst en kreeg donderdag gelijk van de rechtbank in Amsterdam.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - VluchtelingenWerk Nederland steunt de oproep van asielminister Bart van den Brink (CDA) aan gemeenten. De minister wil dat die met spoed nieuwe opvangplekken voor asielzoekers regelen.
14 uur geleden