Vrouw overleden in woning Rotterdam, verdachte aangehouden
ROTTERDAM (ANP) - Een 28-jarige vrouw is in de nacht van vrijdag op zaterdag overleden in een woning in de Dumasstraat in Rotterdam. Omdat er verdachte omstandigheden zijn geconstateerd, is de politie een onderzoek gestart. Een 35-jarige Rotterdammer is aangehouden. Hij en de vrouw hadden een relatie met elkaar. In het huis was ook een kind aanwezig.
Hulpverleners kwamen na een melding rond 02.00 uur aan bij de woning. De vrouw is daar lange tijd gereanimeerd, maar tevergeefs. De doodsoorzaak staat nog niet vast, maar de politie houdt rekening met een misdrijf.
De verdachte werd aangehouden op een afrit van de A1 bij Oldenzaal (Overijssel). Zijn rol en betrokkenheid bij de dood van de vrouw worden onderzocht.
De politie vraagt mensen die meer weten of beelden hebben uit de omgeving van de Dumasstraat in de wijk Lombardijen, zich te melden.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De vrijlating van 123 politieke gevangenen in Belarus is volgens demissionair minister David van Weel (Buitenlandse Zaken, VVD) "goed nieuws", maar hij wijst er ook op dat nog veel tegenstanders van president Aleksandr Loekasjenko vastzitten.
1 uur geledenDE BILT (ANP) - In het zuidoosten kan het zaterdagavond en in de nacht naar zondag plaatselijk erg mistig zijn. Het KNMI heeft voor de provincies Overijssel, Gelderland, Noord-Brabant en Limburg code geel afgegeven in verband met de dichte mist. Volgens het weerinstituut kan het verkeer daar last van hebben. Op sommige plekken is het zicht minder dan 200 meter.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Concertgebouw in Amsterdam is zaterdag aan het einde van de middag tijdelijk ontruimd. Volgens een woordvoerster van de veiligheidsregio hadden bezoekers last van een "onprettige, stinkende lucht".
3 uur geledenDORST (ANP) - Bij een aanhouding in het Brabantse Dorst heeft de politie een waarschuwingsschot gelost. De politie kreeg in de nacht van vrijdag op zaterdag meerdere meldingen van een man die een vrouw mishandelde in een woning voor arbeidsmigranten aan de Rijksweg. Twee getuigen zouden hebben gezien dat de man een vuurwapen had.
7 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - De politie heeft op de website de naam en foto van een verdachte Rotterdammer (47) gedeeld. Deze man, Hugo Ruimwijk, wordt gezocht voor betrokkenheid bij de gewelddadige dood van Sherwin Peterhof uit Suriname. Vermoedelijk is Ruimwijk naar Suriname gevlucht, maar het kan ook zijn dat hij daar de grens over is gegaan naar Guyana of Frans-Guyana.
9 uur geledenSPIJKENISSE (ANP) - Op het politiebureau in Spijkenisse heeft een gedetineerde een einde gemaakt aan zijn leven. Hulpdiensten hebben tevergeefs geprobeerd de man te reanimeren, meldt de politie op X.
10 uur geledenHOUTEN (ANP) - 2025 staat op de zesde plek van warmste jaren sinds het begin van de metingen in 1901. De gemiddelde temperatuur in De Bilt was dit jaar 11,5 graden, het langjarige gemiddelde is 10,7 graden, meldt Weeronline.
11 uur geleden