Vrouw na drie dagen in auto gered in Valencia
VALENCIA (ANP/AFP/DPA) - Na drie dagen is een vrouw uit haar auto gered in Valencia. De vrouw zou vast gezeten hebben naast het dode lichaam van haar schoonzus. Dit meldt persbureau Europapress op basis van de lokale krant Las Provinicas. Reddingswerkers hoorden haar schreeuwen toen ze de auto uit een tunnel sleepten. De vrouw is meegenomen voor medisch onderzoek.
In een filmpje op X gedeeld door de lokale politie is te zien hoe mensen applaudisseerden na het horen van het nieuws. De redding bood vernieuwde hoop om overlevenden te vinden. Hulptroepen zijn nog steeds bezig met het zoeken van mensen nadat noodweer voor grote overstromingen had gezorgd in Spanje. Tot nu toe overleden 211 mensen, volgens de meest recente cijfers van de Spaanse overheid.
Meer uit Buitenland
LONDEN (ANP/RTR) - Andy Burnham heeft op zijn eerste dag als Britse premier gebeld met de Amerikaanse president Donald Trump. Hij vertelde dat het Verenigd Koninkrijk zich zal blijven inzetten voor defensie en veiligheid en dat Londen wil bijdragen aan de veilige heropening van de Straat van Hormuz, aldus een verklaring van Burnhams kantoor.
12 minuten geledenNEW YORK (ANP) - De Amerikaanse regering heeft telefoongegevens opgeëist van verschillende journalisten van The New York Times en hun familieleden. Dat is volgens de krant om erachter te komen welke bronnen informatie hebben gelekt voor artikelen rond de veiligheid van de nieuwe Air Force One van president Donald Trump.
15 minuten geledenPARIJS (ANP) - De Franse minister van Buitenlandse Zaken Jean-Noël Barrot zegt dat twee Franse ambassademedewerkers zondagavond in Iran zijn vastgehouden door de Iraanse veiligheidsdiensten. Een van hen zou daarbij fysiek zijn mishandeld. Barrot noemt het "een flagrante schending van hun diplomatieke immuniteit".
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - De politie in New York heeft een man gearresteerd die maandag een brandbom heeft afgestoken voor een gebouw van de federale overheid. Onder meer het lokale kantoor van de immigratiedienst ICE is er gevestigd. Volgens ABC News is de verdachte vermoedelijk een demonstrant met een "verleden van anti-ICE-activiteiten".
1 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR/AFP) - De Mexicaanse drugsbaron Ismael 'El Mayo' Zambada heeft in de Verenigde Staten een levenslange gevangenisstraf opgelegd gekregen. Hij is een van de oprichters van het beruchte Sinaloa-kartel.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Meerdere Britse ministers nemen afscheid van het kabinet nu Andy Burnham maandag is aangetreden als nieuwe premier van het Verenigd Koninkrijk. Het gaat onder anderen om financiënminister Rachel Reeves en vicepremier David Lammy.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Een proef waarbij het Libanese leger de controle moet overnemen van Israël is begonnen, melden de Verenigde Staten. Het Libanese leger moet in drie zogenoemde proefgebieden in het zuiden van het land het bestand met Israël gaan handhaven.
3 uur geleden