Vrouw die doodgereden werd op A1 is 22-jarige Oekraïense
BATHMEN (ANP) - De vrouw die zaterdagavond werd doodgereden op de A1 ter hoogte van het Overijsselse Bathmen is een 22-jarige Oekraïense. Volgens de politie is haar dood het gevolg van een noodlottig ongeval. Daarom is de bestuurder van de auto waarin zij zat weer vrijgelaten.
Een van de inzittenden van de auto waarin de Oekraïense zat, liet een mobiele telefoon uit de rijdende auto op de weg vallen. De auto stopte en de vrouw stapte uit om het toestel te zoeken. Toen ze op de snelweg liep, werd ze aangereden. Ze overleed ter plaatse aan haar verwondingen. De politie verweet de bestuurder in eerste instantie gevaarlijk rijgedrag en betrokkenheid bij een dodelijk ongeluk, maar hij is nu geen verdachte meer, aldus de politie.
De politie zette zaterdagavond een deel van de snelweg af voor sporenonderzoek. Zondag zijn mensen gehoord die het ongeluk zagen gebeuren. Voor getuigen die dat willen is ook slachtofferhulp geregeld.
Meer uit Binnenland
HOUTEN (ANP) - De komende dagen is het stralend weer in Nederland, verwacht Weeronline. Vooral dinsdag is de lucht grotendeels blauw en ook de middagtemperatuur gaat omhoog tot 15 tot 17 graden en in het zuiden tot 18. Woensdag is het nog zachter met 17 tot 19 graden en in het zuiden wordt het bij 20 graden de eerste warme dag van het jaar.
10 uur geledenWAALWIJK (ANP) - De politie heeft maandagmiddag vijf personen aangehouden in een pand in Waalwijk waar illegaal wiet werd gekweekt. De verdachten waren op dat moment aanwezig in het gebouw waar de kwekerij werd ontdekt. De politie kan nog niets zeggen over de identiteit van de verdachten of de omvang van de vondst.
11 uur geledenTEHERAN (ANP) - Iran wil geen tijdelijke wapenstilstand zonder duidelijke garanties. Dat zegt een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken van het land. Dat wordt in de ogen van Iran een kans voor "de agressor", de VS en Israël, om te hergroeperen en hun snel geslonken wapenvoorraden weer aan te vullen, meldt het Iraanse persbureau Tasnim.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - In de In de Betouwstraat in het Gelderse Nijmegen is in de nacht van zondag op maandag een verdacht pakketje aangetroffen. De straat is daarom afgezet en een horecagelegenheid werd ontruimd.
22 uur geledenOBDAM (ANP) - De brand in een bedrijfsverzamelpand in het Noord-Hollandse Obdam is onder controle. Dat heeft de brandweer om 23.00 uur gemeld. Het gebouw is door het vuur en de bluswerkzaamheden verwoest. Voor zover bekend zijn er geen slachtoffers.
1 dag geledenHOLTEN (ANP) - Op diverse plekken in Nederland zijn zondagavond paasvuren ontstoken. Rond het Overijsselse Holten strijden ieder jaar verschillende buurtschappen om de mooiste paasbult, al ging dat vroeger om de hoogste. Dit jaar was de winnaar Espelo.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - De gemeente Zwolle, de gemeente Deventer, de politie en voetbalclubs Go Ahead Eagles en PEC Zwolle zijn "zeer teleurgesteld" dat de wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle zondagmiddag na een ontruimingsactie van de ME van start moest gaan zonder gevuld uitvak. Dat laten ze in een gezamenlijke verklaring weten.
1 dag geleden