Vroeg einde eerste training in Las Vegas door los putdeksel
LAS VEGAS (ANP) - De allereerste kennismaking van de Formule 1-auto's met het nieuwe circuit in Las Vegas heeft nog geen tien minuten geduurd. De stewards riepen na amper 9 minuten een halt toe aan de eerste vrije training nadat de Spanjaard Carlos Sainz zijn Ferrari kapot had gereden op een losliggende putdeksel.
Het betekende een dramatisch begin van de grand prix in de Amerikaanse gokstad, want de coureurs verliezen kostbare tijd om hun auto's te laten wennen aan het voor hen nog onbekende stratencircuit. De tweede vrije training staat om 09.00 uur Nederlandse tijd gepland.
Charles Leclerc wist een geklokte ronde neer te zetten van 1.40,909 op de racebaan, die onder meer over de befaamde Strip gaat. De coureur van Ferrari was 2,5 seconden sneller dan Nico Hülkenberg van Haas, die de tweede tijd noteerde. Wereldkampioen Max Verstappen reed de vierde tijd in zijn voor de gelegenheid paars gespoten Red Bull.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft de eerste 500 meter van het NK sprint gewonnen. Ze finishte na 37,24 seconden in ijsstadion Thialf en was sneller dan Marrit Fledderus (37,39) en Isabel Grevelt (37,73).
3 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker heeft de macht gegrepen op het NK allround. Hij won de 5000 meter in 6.10,47 en gaat na twee afstanden aan de leiding in ijsstadion Thialf.
47 minuten geledenDUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zich afgemeld voor de finale van het toernooi van Dubai. De beste tennisser van Nederland heeft te veel last van een hamstringblessure. De Rus Daniil Medvedev heeft daardoor de titel gepakt.
53 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud staat na twee afstanden aan de leiding van het NK allround. De olympisch kampioen op de massastart won de 3000 meter in ijsstadion Thialf in Heerenveen (3.56,65).
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Merel Conijn is uit protest niet van start gegaan bij het NK allround in Heerenveen. De winnares van het zilver op de 5000 meter van de Winterspelen meldde zich af voor de 3000 meter nadat ze de 500 meter nog wel had gereden.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatser Louis Hollaar heeft de 500 meter van het NK allround gewonnen. Hij finishte na 36,16 in ijsstadion Thialf in Heerenveen. Ties van Seumeren eindigde als tweede (36,19) en Jur Veenje reed de derde tijd (36,83).
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Meike Veen heeft de 500 meter van het NK allround gewonnen. Ze finishte na 38,88 in ijsstadion Thialf in Heerenveen. Marijke Groenewoud eindigde met een minieme achterstand als tweede (38,88), vlak voor Jade Groenewoud (38,95).
4 uur geleden