
Vrijgesproken voetballer Mendy maakt eerste minuten in twee jaar
LORIENT (ANP) - Voetballer Benjamin Mendy heeft na twee jaar zijn rentree gemaakt. De 29-jarige Franse verdediger kwam in de thuiswedstrijd van zijn club Lorient tegen AS Monaco in de 71e minuut in het veld.
Mendy werd twee maanden geleden vrijgesproken van verkrachting en aanranding. De Franse wereldkampioen van 2018 speelde sinds 2017 voor Manchester City. De laatste twee jaar kwam Mendy niet meer in actie voor de winnaar van de Champions League, die hem naar Lorient liet gaan.
Lorient speelde met 2-2 gelijk tegen AS Monaco, waar de Nederlandse aanvaller Myron Boadu op de reservebank bleef zitten.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB is bedroefd om het overlijden van Rinus Israël, laat de bond weten op zijn website. De icoon van Feyenoord speelde in de jaren zestig en zeventig 47 keer voor het Nederlands elftal en was na zijn voetbalcarrière ook nog als assistent van bondscoach Guus Hiddink actief op het WK van 1994.
2 minuten geledenAMSTERDAM/OOSTZAAN (ANP) - Feyenoord-icoon en oud-international Rinus Israël is op 83-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie bevestigd aan het ANP. Israël stond bekend als een harde verdediger; hij werd drie keer landskampioen met Feyenoord en veroverde in 1970 de Europa Cup I. 'IJzeren Rinus' won met de Rotterdamse club ook de wereldbeker en de UEFA-cup. Hij kwam 47 keer uit voor het Nederlands elftal.
1 uur geledenCHARLOTTE (ANP/RTR) - Aanvoerder Lautaro Martínez van Internazionale was zwaar teleurgesteld na de verrassende uitschakeling op het WK voor clubs door de Braziliaanse club Fluminense. "Het was een lang en vermoeiend seizoen en we eindigen met lege handen", zei de Argentijn na de 2-0-nederlaag in Charlotte. Inter verspeelde dit seizoen de titel in de Serie A aan Napoli en verloor de finale van de Champions League van Paris Saint-Germain.
2 uur geledenORLANDO (ANP) - De Saudische voetbalclub Al-Hilal heeft voor een grote verrassing gezorgd door Manchester City uit te schakelen op het WK voor clubs in de Verenigde Staten. Het team van coach Simone Inzaghi versloeg in Orlando de Engelse ploeg van Pep Guardiola met 4-3. City was titelverdediger.
6 uur geledenCHARLOTTE (ANP) - Fluminense heeft Internazionale uitgeschakeld op het WK voor clubs in de Verenigde Staten. In Charlotte won de Braziliaanse club uit Rio de Janeiro met 2-0 van de Milanezen, waar Denzel Dumfries en Stefan de Vrij een basisplaats hadden.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft zijn contract bij Ajax verlengd tot en met 30 juni 2027. De Amsterdamse club maakte de contractverlenging van twee seizoenen van de middenvelder maandag bekend. De voetballer zou in mei al een mondeling akkoord met de club hebben bereikt.
16 uur geledenORLANDO (ANP) - Coach Pep Guardiola van Manchester City vreest dat zijn spelers deze zomer te weinig rust krijgen. Het WK voor clubs in de Verenigde Staten begon drie weken na afloop van de Premier League. Als de Engelse club de finale haalt op 13 juli, heeft de club nog een maand om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen.
1 dag geleden