Vrijgesproken Franse voetballer Mendy tekent bij FC Lorient
LORIENT (ANP) - De Franse voetballer Benjamin Mendy heeft vijf dagen na zijn vrijspraak in een verkrachtingszaak een nieuwe club gevonden. FC Lorient, de nummer 10 van Frankrijk afgelopen seizoen, heeft de 29-jarige linksback voor twee jaar vastgelegd. Het contract van Mendy bij Manchester City verliep eind vorig maand, waardoor hij transfervrij was.
Mendy werd afgelopen week vrijgesproken van verkrachting en aanranding. De Franse wereldkampioen van 2018 stond terecht voor twee nieuwe aanklachten. Dat was vijf maanden nadat de rechter Mendy vrijsprak van zes aanklachten van verkrachting en één van aanranding.
Mendy speelde sinds 2017 voor Manchester City. Hij kwam sinds de verdenkingen in augustus 2021 niet meer in actie voor de winnaar van de Champions League. De verdediger werd met AS Monaco een keer kampioen van Frankrijk.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
1 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
10 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
10 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
17 uur geleden