Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vrijgekomen Israëlische gijzelaar moet worden geopereerd

Vrijgekomen Israëlische gijzelaar moet worden geopereerd

BEËR SJEVA (ANP) - Een van de Israëlische gijzelaars die zaterdag is vrijgekomen moet worden geopereerd, schrijven Israëlische media. Het is niet bekend waarvoor de 21-jarige Maya Regev onder het mes moet, maar volgens het ziekenhuis is ze in "redelijke" toestand en is er geen sprake van levensgevaar.

Op beelden van nieuwszender Al Jazeera was te zien dat Regev zaterdag op krukken liep toen ze vrijkwam. Ze is direct overgebracht naar een ziekenhuis in Beër Sjeva. Daar verwachten de artsen dat ze volledig zal herstellen.

Regev was op 7 oktober bij een feest in de buurt van de Gazastrook toen ze werd meegenomen door Hamas. Haar familie zegt tegen de krant Haaretz erg blij te zijn dat ze na vijftig dagen is vrijgekomen, maar maakt zich ook zorgen omdat Maya's 18-jarige broer Itai nog wel wordt vastgehouden door Hamas.

Meer uit Buitenland

Schip met bultrug Timmy vaart na vertraging Skagerrak op

SKAGEN (ANP) - Het schip dat de bultrug Timmy naar de Noordzee vervoert, vaart inmiddels op het Skagerrak, de zee tussen Denemarken en Noorwegen. Vrijdag draaide het schip vlak voor het Skagerrak nog om, omdat de golven op die zee te hoog waren.

37 minuten geleden
President Cuba: gedrag VS is intimiderend en arrogant

HAVANA (ANP) - Volgens de Cubaanse president Miguel Díaz-Canel getuigen de nieuwe opgelegde Amerikaanse sancties "van morele armoede en van minachting voor het gevoel en het gezond verstand van de Amerikanen en de hele internationale gemeenschap". Dat schrijft de Cubaanse president op X.

5 uur geleden
Doden in Libanon door Israëlische luchtaanvallen

BEIROET (ANP) - Bij Israëlische luchtaanvallen op Zuid-Libanon zijn vrijdag zeker dertien doden gevallen. Dat meldt het Libanese ministerie van Volksgezondheid.

5 uur geleden
Miljardendeal VS en Qatar over raketafweersystemen

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten gaan voor meer dan 4 miljard dollar Patriot-raketafweersystemen aan Qatar verkopen. Dat heeft het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken vrijdag bekendgemaakt.

6 uur geleden
Brief Trump aan Congres: vijandelijkheden met Iran zijn beëindigd

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag in een brief aan de leiders van het Amerikaanse Congres geschreven dat de vijandelijkheden met Iran zijn "beëindigd".

6 uur geleden
VS gaan 5000 militairen uit Duitsland terugtrekken

WASHINGTON (ANP) - De VS gaan 5000 militairen uit Duitsland terugtrekken. Dat heeft het Pentagon vrijdag bekendgemaakt.

6 uur geleden
Axios: blokkade VS kost Iran al bijna vijf miljard dollar

WASHINGTON (ANP) - Door de Amerikaanse marineblokkade van Iran is dat land bijna vijf miljard dollar aan olie-inkomsten misgelopen. Dat meldt nieuwssite Axios op basis van informatie van het Amerikaanse ministerie van Defensie.

6 uur geleden