Vreman maakt het seizoen af als interim-trainer De Graafschap
DOETINCHEM (ANP) - Jan Vreman maakt het seizoen af als interim-trainer van De Graafschap. Hij zou na het vertrek van Reinier Robbemond aanvankelijk "de komende duels" voor zijn rekening nemen.
"We zijn blij dat Jan heeft aangegeven bereid te zijn tot aan het einde van het seizoen als interim-trainer actief te blijven. Vanuit de selectie hebben we heel duidelijk het signaal gekregen dat zij ook graag rust wilden en met Jan het seizoen af willen maken", aldus algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp.
Voor komend seizoen gaat De Graafschap, de nummer 8 van de eerste divisie, op zoek naar een nieuwe trainer.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de thuiswedstrijd tegen Parma met 2-1 gewonnen. Mario Hermoso en Artem Dovbyk maakten in het laatste halfuur de doelpunten voor de thuisploeg. Alessandro Circati bepaalde in de slotfase de eindstand namens de bezoekers.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool treedt woensdagavond met een compleet gewijzigde ploeg aan tegen Crystal Palace in de League Cup. Trainer Arne Slot heeft de ploeg op tien posities veranderd in vergelijking met de met 3-2 verloren wedstrijd tegen Brentford van afgelopen weekend. Zo'n beetje alle basisspelers krijgen rust, onder wie Virgil van Dijk en Cody Gakpo. Zij zitten ook niet op de bank.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Jasper Cillessen keert donderdag bij NEC terug onder de lat voor het bekerduel met Rijnsburgse Boys. Dat is bijna zeven maanden nadat hij, nog als doelman van het Spaanse Las Palmas, bij een botsing met een tegenstander een geperforeerde long had opgelopen. Tijdens de herstelperiode keerde hij transfervrij terug bij de club uit Nijmegen, waar hij een contract voor een jaar ondertekende.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse is "teleurgesteld en onaangenaam verrast" door het besluit van de KNVB om in cassatie te gaan tegen de uitspraak van het gerechtshof, die bepaalde dat de club uit Arnhem de proflicentie moest terugkrijgen. Dat meldt de club in een korte reactie op de website. Ook de Arnhemse burgemeester Ahmed Marcouch reageert teleurgesteld.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB legt zich niet neer bij de uitspraak van het gerechtshof, die bepaalde dat Vitesse de proflicentie moest terugkrijgen. De voetbalbond meldt dat het in cassatie gaat bij de Hoge Raad.
5 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De burgemeester van Den Bosch, Jack Mikkers. besloot dinsdagavond dat de bekerwedstrijd tussen FC Den Bosch en ADO Den Haag pas hervat mocht worden als de ADO-fans het stadion hadden verlaten. "Doorspelen was géén veilige optie meer aangezien het hekwerk bij het uitvak door ADO-supporters volledig was ontwricht", laat een woordvoerder van de gemeente woensdag weten.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Voetbalster Vivianne Miedema wil in ieder geval nog twee jaar voor het Nederlands elftal uitkomen. Dat schrijft ze in haar column op de site van het Algemeen Dagblad. De topscorer aller tijden van Oranje heeft wel even moeten nadenken over haar besluit.
7 uur geleden