Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vragen over scheidsrechter irriteren trainer Zidane

Vragen over scheidsrechter irriteren trainer Zidane

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Trainer Zinedine Zidane van Real Madrid kreeg na de overwinning van zijn ploeg bij Real Sociedad (1-2) vooral vragen over de arbitrage en dat irriteerde de Fransman behoorlijk. "Ik vind het heel vervelend dat iedereen alleen maar praat over de scheidsrechters, net alsof wij niets hebben laten zien op het veld", zei Zidane. "Wedstrijden win je op het veld en dat hebben wij gedaan, het was een verdiende overwinning."

Real Madrid kwam kort na rust op voorsprong in San Sebastián via Sergio Ramos, die een strafschop benutte nadat Vinicus Jr. onderuit was gelopen. Adnan Januzaj dacht de gelijkmaker te hebben binnengeschoten, maar de 1-1 werd afgekeurd omdat ploeggenoot Mikel Merino hinderlijk buitenspel stond. Real Sociedad beklaagde zich even later weer bij de scheidsrechter omdat Karim Benzema bij het maken van de 0-2 hands zou hebben gemaakt, maar de VAR zag geen aanleiding het doelpunt af te keuren.

"Ik heb geen beelden gezien, maar ik hoorde dat de penalty terecht was en dat er ook niets mis was met de goal van Karim", zei Zidane. "Ik wil praten over voetbal en over de wedstrijd, niet over zulke controverses. Daar gaat de scheidsrechter over."

Real Madrid heeft de eerste drie duels sinds de hervatting van de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen en de koppositie overgenomen van FC Barcelona. Beide clubs hebben evenveel punten, maar de onderlinge resultaten zijn in het voordeel van de Madrilenen. "Er zijn nog acht wedstrijden te gaan, de competitie wordt pas aan het einde beslist", aldus Zidane.

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid boekt minimale zege in aanloop naar Clásico

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft tegen RC Deportivo geen fout gemaakt in aanloop naar de 'Clásico' tussen koploper FC Barcelona en Real Madrid van zondagavond. De nummer 2 won op eigen veld met minimaal verschil van de club uit A Coruña door een treffer van spits Julián Álvarez. Zo verkleinde Atlético de achterstand op Barcelona tot 2 punten. Real volgt op 4 punten van de stadgenoot.

13 uur geleden
Sc Heerenveen wint uitduel met ADO onder barre omstandigheden

DEN HAAG (ANP) - Sc Heerenveen heeft in het regen- en stormachtige Den Haag een zwaarbevochten Eredivisiezege geboekt op ADO: 2-3. De Deen Jacob Trenskow was belangrijk voor de Friezen met twee treffers, Maxence Rivera was twee keer de aangever. ADO gaf geen goed vervolg aan de eerste competitieoverwinning van het seizoen, vorige week tegen landskampioen PSV.

13 uur geleden
Middenvelder Taylor helpt Lazio met treffer aan koppositie

ROME (ANP) - Middenvelder Kenneth Taylor heeft met het verzorgen van de openingstreffer tegen Parma een belangrijke bijdrage geleverd aan een nieuwe overwinning van Lazio. De ploeg uit Rome won op eigen veld met 2-1 en heeft daardoor de koppositie weer in handen. Internazionale kan zondag op gelijke hoogte komen bij een zege op Fiorentina.

13 uur geleden
Willem II verliest van SC Cambuur (1-6) met interim-coach Koster

TILBURG (ANP) - Het ontslag van John Stegeman en de benoeming van Adri Koster als interim-trainer hebben nog niet tot het gewenste resultaat bij Willem II geleid. De club leed voor eigen publiek een kansloze nederlaag tegen SC Cambuur (1-6).

15 uur geleden
Borussia Dortmund wint weer in Bundesliga na twee gelijke spelen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft na twee gelijke spelen weer een overwinning geboekt in de Bundesliga en is voorlopig weer koploper. Met Oranje-international Joey Veerman de hele wedstrijd binnen de lijnen won de ploeg van trainer Niko Kovač voor eigen publiek nipt van Eintracht Frankfurt: 1-0. Invaller Maximilian Beier maakte tien minuten voor tijd het enige doelpunt met een geplaatst schot in de verre hoek.

15 uur geleden
Tottenham verslaat Chelsea in regenachtige Londense derby

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Londense derby met Chelsea zaterdag met 2-0 gewonnen in de stromende regen op Stamford Bridge. Door de uitzege klimmen de Spurs van de achttiende naar de twaalfde plaats in de Premier League, met nu 9 punten uit acht duels. Chelsea blijft vierde met 13 punten.

15 uur geleden
Opgeleefd Zwolle laat FC Utrecht in blessuretijd langszij komen

UTRECHT (ANP) - PEC Zwolle is aardig opgeleefd onder interim-trainer Dennis van der Ree. De club leek na een treffer van de ingevallen Elias Sørensen op weg naar een uitzege op FC Utrecht. Sem van Duijn maakte echter in blessuretijd nog gelijk (1-1).

17 uur geleden