Vraagtekens over doorgaan Grote Prijs van België in Formule 1
SPA (ANP) - Het is hoogst onzeker of de Grote Prijs van België in de Formule 1 op 30 augustus wel kan doorgaan. De Belgische overheid heeft alle grote evenementen met publiek tot 31 augustus verboden vanwege de uitbraak van het coronavirus.
De wedstrijd op het circuit van Spa-Francorchamps is erg populair bij supporters van Max Verstappen, de enige Nederlander in de koningsklasse van de autosport. De organisatie heeft de kaartverkoop al stopgezet. Er waren al 165.000 tickets voor drie dagen verkocht.
"We moeten de komende dagen alle mogelijkheden afgaan", zegt directeur Stijn de Boever van het organisatiebureau. "Een andere datum vinden of racen zonder publiek? Maar zelfs zonder fans zijn er al veel mensen op het circuit. En wat verstaat de overheid onder een groot evenement. 500, 3000 of 5000 mensen? "
De eerste negen races van het seizoen in de Formule 1 zijn al afgelast of uitgesteld vanwege de pandemie.
Meer uit Sport
APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.
3 uur geledenPILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
5 uur geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
6 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
6 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
8 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
13 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
13 uur geleden