Voss-Tecklenburg langer bondscoach Duitse voetbalsters
FRANKFURT (ANP) - Martina Voss-Tecklenburg blijft nog zeker tot en met het EK van 2025 bondscoach van de Duitse voetbalsters. De Duitse bond DFB meldde maandag de contractverlenging. Voss-Tecklenburg, zelf 125-voudig international, volgde in 2018 Horst Hrubesch op.
Vorig jaar leidde ze de Duitse ploeg naar de finale op het EK, waarin Engeland op Wembley te sterk was. Duitsland speelt vrijdag een oefenwedstrijd tegen Nederland in Sittard.
Voss-Tecklenburg (55) had eerder al aangegeven dat ze het liefst tot en met het WK van 2027 aanblijft als bondscoach. Voor dat toernooi hebben Duitsland, Nederland en België zich officieel kandidaat gesteld. De locatie van het EK in 2025 wordt dinsdag bekendgemaakt.
Voss-Tecklenburg meldde "zeer trots" te zijn en uit te kijken naar de toekomst. Duitsland wordt gezien als een van de favorieten voor de wereldtitel waarvoor komende zomer in Australië en Nieuw-Zeeland wordt gestreden. Vier jaar geleden strandden de Duitse vrouwen in de kwartfinales, waardoor de ploeg ook deelname aan de Olympische Spelen van Tokio misliep.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
1 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
22 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
1 dag geleden