Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voss-Tecklenburg langer bondscoach Duitse voetbalsters

Voss-Tecklenburg langer bondscoach Duitse voetbalsters

FRANKFURT (ANP) - Martina Voss-Tecklenburg blijft nog zeker tot en met het EK van 2025 bondscoach van de Duitse voetbalsters. De Duitse bond DFB meldde maandag de contractverlenging. Voss-Tecklenburg, zelf 125-voudig international, volgde in 2018 Horst Hrubesch op.

Vorig jaar leidde ze de Duitse ploeg naar de finale op het EK, waarin Engeland op Wembley te sterk was. Duitsland speelt vrijdag een oefenwedstrijd tegen Nederland in Sittard.

Voss-Tecklenburg (55) had eerder al aangegeven dat ze het liefst tot en met het WK van 2027 aanblijft als bondscoach. Voor dat toernooi hebben Duitsland, Nederland en België zich officieel kandidaat gesteld. De locatie van het EK in 2025 wordt dinsdag bekendgemaakt.

Voss-Tecklenburg meldde "zeer trots" te zijn en uit te kijken naar de toekomst. Duitsland wordt gezien als een van de favorieten voor de wereldtitel waarvoor komende zomer in Australië en Nieuw-Zeeland wordt gestreden. Vier jaar geleden strandden de Duitse vrouwen in de kwartfinales, waardoor de ploeg ook deelname aan de Olympische Spelen van Tokio misliep.

Meer uit Voetbal

Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

1 uur geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

3 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

3 uur geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

3 uur geleden
AZ bereikt bekerfinale voor tweede jaar op rij na zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.

4 uur geleden
Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

6 uur geleden
AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

7 uur geleden