Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voss-Tecklenburg langer bondscoach Duitse voetbalsters

Voss-Tecklenburg langer bondscoach Duitse voetbalsters

FRANKFURT (ANP) - Martina Voss-Tecklenburg blijft nog zeker tot en met het EK van 2025 bondscoach van de Duitse voetbalsters. De Duitse bond DFB meldde maandag de contractverlenging. Voss-Tecklenburg, zelf 125-voudig international, volgde in 2018 Horst Hrubesch op.

Vorig jaar leidde ze de Duitse ploeg naar de finale op het EK, waarin Engeland op Wembley te sterk was. Duitsland speelt vrijdag een oefenwedstrijd tegen Nederland in Sittard.

Voss-Tecklenburg (55) had eerder al aangegeven dat ze het liefst tot en met het WK van 2027 aanblijft als bondscoach. Voor dat toernooi hebben Duitsland, Nederland en België zich officieel kandidaat gesteld. De locatie van het EK in 2025 wordt dinsdag bekendgemaakt.

Voss-Tecklenburg meldde "zeer trots" te zijn en uit te kijken naar de toekomst. Duitsland wordt gezien als een van de favorieten voor de wereldtitel waarvoor komende zomer in Australië en Nieuw-Zeeland wordt gestreden. Vier jaar geleden strandden de Duitse vrouwen in de kwartfinales, waardoor de ploeg ook deelname aan de Olympische Spelen van Tokio misliep.

Meer uit Voetbal

PSG laat Villarreal kansloos en beslist duel in eerste kwartier

VILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.

18 minuten geleden
Jubileum Frenkie de Jong: 300e wedstrijd in shirt FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.

28 minuten geleden
Feyenoord - Internazionale even onderbroken na vuurwerk op veld

ROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.

35 minuten geleden
Moment van stilte voor overleden De Miguel in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.

1 uur geleden
Feyenoord begint met Kraaijeveld aan thuisduel met Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.

2 uur geleden
Kuijt: resultaat voor Fenerbahçe nu belangrijker dan sentiment

ISTANBUL (ANP/AFP) - Dirk Kuijt kijkt ernaar uit om het als trainer van Fenerbahçe woensdag in de Champions League op te nemen tegen Liverpool. Een goed resultaat is in de huidige tijden van crisis bij de Turkse topclub echter belangrijker dan het persoonlijke sentiment rond de wedstrijd, zei de oud-international van Oranje dinsdag.

3 uur geleden
Geblesseerde Gravenberch mist duel van Liverpool met Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP/RTR) - Ryan Gravenberch ontbreekt woensdag in de selectie van Liverpool, dat het in de Champions League opneemt tegen Fenerbahçe. De Nederlandse middenvelder heeft een lichte hielblessure, zei zijn trainer Andoni Iraola dinsdag op een persconferentie.

4 uur geleden