Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vos wil het Kopecky lastig maken in Ronde van Vlaanderen

Vos wil het Kopecky lastig maken in Ronde van Vlaanderen

GENT (ANP/BELGA) - Marianne Vos wil het Lotte Kopecky lastig maken in de Ronde van Vlaanderen, maar houdt ook rekening met andere rensters zondag. "Lotte is de laatste twee jaar heel dominant geweest", keek de kopvrouw van Visma - Lease a Bike vrijdag vooruit. "Zij is de te kloppen vrouw, maar er is meer. Lidl-Trek komt ook met een goede ploeg aan de start."

Vos won afgelopen woensdag Dwars door Vlaanderen, dat was haar 250e overwinning op de weg. De 36-jarige wielrenster won eerder dit jaar al Omloop Het Nieuwsblad en werd door wereldkampioene Kopecky, die de Ronde van Vlaanderen de afgelopen twee jaar op haar naam schreef, betiteld als dé concurrente.

"Ik voel me goed", zei Vos, die liet weten weer helemaal fit te zijn na een operatie aan een liesslagader. "Ik put vertrouwen uit mijn prestatie van woensdag. De Ronde is echter andere koek. Je moet steeds alert zijn. Ik hoop mee te spelen in de finale."

Of ze na de zege in 2013 de Ronde van Vlaanderen voor een tweede keer kan winnen, daarover blijft de wielrenster voorzichtig. "Het moet allemaal meezitten, maar we gaan ervoor. Ik ken de omgeving vrij goed. De beleving is enorm, dat zorgt voor extra druk."

Meer uit Sport

Swiatek verliest van Rybakina in kwartfinale Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Iga Swiatek blijft ook dit jaar zonder eindzege op de Australian Open. De Poolse nummer 2 van de wereld, die de drie andere grandslamtoernooien al wel won, verloor in de kwartfinales in Melbourne van de Kazachse Elena Rybakina: 5-7 1-6.

16 minuten geleden
Djokovic naar halve finale Australian Open dankzij opgave Musetti

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic is in de kwartfinales van de Australian Open ontsnapt aan uitschakeling. Zijn Italiaanse tegenstander Lorenzo Musetti gaf door een blessure op in de derde set, na de eerste twee te hebben gewonnen: 6-4 6-3 1-3.

52 minuten geleden
Tennisster Gauff boos over uitzenden kapotslaan racket

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Coco Gauff wil graag dat niet alle emoties van teleurgestelde spelers worden uitgezonden en meer ruimte voor privémomenten bij de grote toernooien. Dat zei de Amerikaanse na haar uitschakeling in de kwartfinales van de Australian Open tegen de Oekraïense Elena Svitolina.

17 uur geleden
Alcaraz voor het eerst naar halve finales Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich voor het eerst geplaatst voor de halve finales van de Australian Open. In de Rod Laver Arena in het hete Melbourne klopte de Spaanse nummer 1 van de wereld thuisfavoriet Alex De Minaur: 7-5 6-2 6-1. Alcaraz is dit toernooi nog zonder setverlies.

20 uur geleden
Verstappen voor het eerst circuit op met nieuwe RB22

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft zich dinsdag op het Formule 1-circuit in Barcelona voor het eerst laten zien in de nieuwe RB22. De viervoudige wereldkampioen van Red Bull nam tijdens de tweede besloten testdag plaats achter het stuur. Na het verliezen van zijn wereldtitel deed hij dat met nummer 3 op de auto in plaats van nummer 1.

21 uur geleden
Bijna 20.000 kaarten verkocht voor TeamNL Huis bij Winterspelen

ARNHEM (ANP) - Tot nu toe zijn bijna 20.000 kaarten verkocht voor het TeamNL Huis dat tijdens de Winterspelen in Milaan staat. Volgens een woordvoerster van NOC*NSF is dit ongeveer tweederde van het totaal aantal beschikbare tickets.

23 uur geleden
Zverev bereikt halve finale Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de halve finale van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Amerikaan Learner Tien: 6-3 6-7 (5) 6-1 7-6 (3).

1 dag geleden