Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vos wil het Kopecky lastig maken in Ronde van Vlaanderen

Vos wil het Kopecky lastig maken in Ronde van Vlaanderen

GENT (ANP/BELGA) - Marianne Vos wil het Lotte Kopecky lastig maken in de Ronde van Vlaanderen, maar houdt ook rekening met andere rensters zondag. "Lotte is de laatste twee jaar heel dominant geweest", keek de kopvrouw van Visma - Lease a Bike vrijdag vooruit. "Zij is de te kloppen vrouw, maar er is meer. Lidl-Trek komt ook met een goede ploeg aan de start."

Vos won afgelopen woensdag Dwars door Vlaanderen, dat was haar 250e overwinning op de weg. De 36-jarige wielrenster won eerder dit jaar al Omloop Het Nieuwsblad en werd door wereldkampioene Kopecky, die de Ronde van Vlaanderen de afgelopen twee jaar op haar naam schreef, betiteld als dé concurrente.

"Ik voel me goed", zei Vos, die liet weten weer helemaal fit te zijn na een operatie aan een liesslagader. "Ik put vertrouwen uit mijn prestatie van woensdag. De Ronde is echter andere koek. Je moet steeds alert zijn. Ik hoop mee te spelen in de finale."

Of ze na de zege in 2013 de Ronde van Vlaanderen voor een tweede keer kan winnen, daarover blijft de wielrenster voorzichtig. "Het moet allemaal meezitten, maar we gaan ervoor. Ik ken de omgeving vrij goed. De beleving is enorm, dat zorgt voor extra druk."

Meer uit Sport

Sinner wint in Rome vijfde masterstoernooi van 2026

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zijn vijfde masterstoernooi van 2026 gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Rome de Noor Casper Ruud in twee sets: 6-4 6-4.

3 uur geleden
Di Giannantonio wint GP van Catalonië na chaotische race

BARCELONA (ANP/AFP) - Motorcoureur Fabio Di Giannantonio heeft in de MotoGP de Grote Prijs van Catalonië gewonnen. De Italiaanse Ducati-rijder bleef de Spanjaarden Joan Mir en Fermín Aldeguer voor na een chaotische race, die werd stilgelegd na een zware crash van de Spanjaard Álex Márquez, die naar het ziekenhuis moest worden gebracht.

4 uur geleden
Vingegaard boekt tweede ritzege Giro, Eulálio behoudt roze trui

CORNO ALLE SCALE (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard heeft zijn tweede etappezege geboekt in de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike versloeg in de negende etappe van Cervia naar Corno Alle Scale concurrent Felix Gall uit Oostenrijk op de slotklim. Thymen Arensman eindigde als vierde vlak achter Vingegaards ploeggenoot Davide Piganzoli uit Italië.

5 uur geleden
Verstappen sluit 24 uur van Nürburgring na pech af op 38e plaats

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.

7 uur geleden
Wielrenster Bredewold wint Ronde van Baskenland voor vrouwen

SAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.

8 uur geleden
Verstappen lijkt na probleem zege Nürburgring te kunnen vergeten

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.

10 uur geleden
Verstappen rijdt 's nachts goede stint bij 24 uur van Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.

14 uur geleden