Vormer zorgt voor slotakkoord bij zege Club Brugge
BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft de koppositie in de Belgische competitie verstevigd. Op tweede kerstdag boekte de ploeg van aanvoerder Ruud Vormer een eenvoudige overwinning op Zulte Waregem: 4-0. Vormer nam zelf in de blessuretijd de vierde treffer voor zijn rekening, met een schot vanaf de rand van het strafschopgebied.
Vier dagen na het gelijkspel in de topper tegen AA Gent (1-1) pakte Brugge de draad weer op. De ploeg van trainer Philippe Clement nam na een half uur de leiding via Krépin Diatta, die de bal op aangeven van Siebe Schrijvers kon intikken. Invaller David Okereke besliste het duel na rust met twee doelpunten. De 22-jarige Nigeriaan kwam in de 59e minuut in het veld en had 5 minuten later de score opgevoerd naar 3-0.
Club Brugge gaat aan kop in België met 49 punten uit twintig wedstrijden, Antwerp heeft als nummer 2 al elf punten minder. AA Gent kan de tweede plaats later op donderdag overnemen als het wint bij Standard Luik.
Meer uit Voetbal
VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
20 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
40 minuten geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
57 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Amourricho van Axel Dongen kon zijn emoties nauwelijks meer de baas na zijn gelijkmaker voor sc Heerenveen in de slotfase van het duel met Feyenoord (2-2). "Er ging zoveel door me heen", glunderde de aanvaller. "Al die blessures en al die mooie momenten die ik daardoor waarschijnlijk heb moeten missen. Er kwam echt veel bij mij los."
2 uur geleden