Vormer ook geschorst tegen Galatasaray
BRUGGE (ANP) - Ruud Vormer doet volgende week niet mee in de Champions League-wedstrijd tussen Galatasaray en Club Brugge. De Nederlandse middenvelder van de Belgische club blijft geschorst. Brugge was tegen de straf van drie wedstrijden schorsing in beroep gegaan, maar zonder succes.
Vormer heeft er al twee duels schorsing op zitten. De laatste groepswedstrijd tegen Real Madrid op 11 december is de aanvoerder wel weer van de partij. Club Brugge staat na vier speelronden op de derde plaats, met een punt voorsprong op Galatasaray.
De UEFA bestrafte Vormer voor de twee gele kaarten die hij op 1 oktober kreeg in de uitwedstrijd tegen Real Madrid. De straf viel zo hoog uit omdat Vormer bij het verlaten van het veld de Bulgaarse scheidsrechter Georgi Kabakov zou hebben uitgescholden.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - De beslissing van de Hoge Raad op vrijdag waardoor Vitesse de licentie behoudt om betaald voetbal te kunnen spelen, is een "fantastische uitspraak", zegt Ahmed Marcouch, burgemeester van Arnhem. Marcouch noemt het "een mooie beloning voor de supporters en voor de ondernemers die hun nek hebben uitgestoken."
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse is blij met de juridische zege die de club heeft behaald in de slepende kwestie over de proflicentie van de club. De Hoge Raad verwierp vrijdag in cassatie het beroep van de KNVB en oordeelde daarmee dat het gerechtshof in september 2025 een juiste beslissing nam om de licentie van Vitesse niet in te trekken.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de licentie om betaald voetbal te spelen behouden. Dat is het gevolg van een uitspraak van de Hoge Raad, die het cassatieberoep van voetbalbond KNVB heeft verworpen.
4 uur geledenZÜRICH (ANP/AFP) - Wereldbond FIFA stelt een onderzoek in naar het incident op het veld na de halve finale van het WK voetbal tussen Engeland en Argentinië, waarbij Argentijnse spelers een spandoek vertoonden. Daarop stond de tekst: De Falklandeilanden zijn Argentijns. Argentinië won de wedstrijd met 2-1.
4 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - FC Twente treft in de tweede voorronde van de Europa League het Hongaarse Ferencváros. Ajax speelt in de tweede voorronde van de Conference League tegen het Servische FK Vojvodina. Dat is de uitkomst van de onderlinge confrontatie tussen Ferencváros en Vojvodina in de eerste voorronde van de Europa League.
16 uur geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse bondscoach Mohamed Ouahbi mag na het behalen van de kwartfinale op het wereldkampioenschap voetbal langer aanblijven. Dat blijkt uit een verklaring van de Marokkaanse voetbalbond FRMF. De bond spreekt "hernieuwd vertrouwen" uit in de Belgisch-Marokkaanse trainer.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Timon Wellenreuther vertrekt naar het Duitse VfL Wolfsburg. Dat heeft Feyenoord donderdagavond bekendgemaakt. De 30-jarige Duitser heeft voor drie jaar getekend bij de club die afgelopen seizoen degradeerde uit de Bundesliga. Hij had bij Feyenoord nog een contract tot medio 2027.
17 uur geleden