Vormer hervat na sleutelbeenbreuk training bij Zulte Waregem
WAREGEM (ANP) - Ruud Vormer heeft na een sleutelbeenbreuk de training hervat bij de Belgische voetbalclub Zulte Waregem. De 34-jarige Nederlandse middenvelder raakte zes weken geblesseerd in het competitieduel met KV Oostende en moest een operatie ondergaan.
Trainer Mbaye Leye, inmiddels ontslagen bij Zulte Waregem, vreesde toen dat Vormer dit seizoen niet meer in actie kon komen. De middenvelder, die kort na de jaarwisseling Club Brugge verruilde voor Zulte Waregem en meteen een vaste waarde werd, lijkt in de beslissende fase van de competitie echter toch nog te kunnen spelen. Met nog vier wedstrijden te gaan, staat Zulte Waregem in de degradatiezone op de zeventiende plaats. De achterstand op de 'veilige' vijftiende plek is 3 punten.
Zulte Waregem hervat vrijdag na de interlandperiode de competitie met een thuiswedstrijd tegen Antwerp, de club van trainer Mark van Bommel en de Nederlandse voetballers Vincent Janssen, Jurgen Ekkelenkamp en Gyrano Kerk.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
9 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
10 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
11 uur geledenDUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
17 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
1 dag geleden