Vormer hervat na sleutelbeenbreuk training bij Zulte Waregem
WAREGEM (ANP) - Ruud Vormer heeft na een sleutelbeenbreuk de training hervat bij de Belgische voetbalclub Zulte Waregem. De 34-jarige Nederlandse middenvelder raakte zes weken geblesseerd in het competitieduel met KV Oostende en moest een operatie ondergaan.
Trainer Mbaye Leye, inmiddels ontslagen bij Zulte Waregem, vreesde toen dat Vormer dit seizoen niet meer in actie kon komen. De middenvelder, die kort na de jaarwisseling Club Brugge verruilde voor Zulte Waregem en meteen een vaste waarde werd, lijkt in de beslissende fase van de competitie echter toch nog te kunnen spelen. Met nog vier wedstrijden te gaan, staat Zulte Waregem in de degradatiezone op de zeventiende plaats. De achterstand op de 'veilige' vijftiende plek is 3 punten.
Zulte Waregem hervat vrijdag na de interlandperiode de competitie met een thuiswedstrijd tegen Antwerp, de club van trainer Mark van Bommel en de Nederlandse voetballers Vincent Janssen, Jurgen Ekkelenkamp en Gyrano Kerk.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.
2 uur geledenRABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.
2 uur geledenPRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.
3 uur geledenSÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.
3 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert inderdaad terug als keeper van het Duitse voetbalelftal. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft de 40-jarige doelman opgenomen in zijn selectie van 26 spelers voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De krant Bild kondigde eerder zijn rentree al aan.
4 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran spelen in aanloop naar het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico twee oefenwedstrijden in Turkije. Naast Gambia is ook Mali in Antalya de tegenstander, meldt de Iraanse voetbalbond in een verklaring die werd gepubliceerd door het staatsnieuwsagentschap IRNA.
5 uur geleden