Vormer hervat na sleutelbeenbreuk training bij Zulte Waregem
WAREGEM (ANP) - Ruud Vormer heeft na een sleutelbeenbreuk de training hervat bij de Belgische voetbalclub Zulte Waregem. De 34-jarige Nederlandse middenvelder raakte zes weken geblesseerd in het competitieduel met KV Oostende en moest een operatie ondergaan.
Trainer Mbaye Leye, inmiddels ontslagen bij Zulte Waregem, vreesde toen dat Vormer dit seizoen niet meer in actie kon komen. De middenvelder, die kort na de jaarwisseling Club Brugge verruilde voor Zulte Waregem en meteen een vaste waarde werd, lijkt in de beslissende fase van de competitie echter toch nog te kunnen spelen. Met nog vier wedstrijden te gaan, staat Zulte Waregem in de degradatiezone op de zeventiende plaats. De achterstand op de 'veilige' vijftiende plek is 3 punten.
Zulte Waregem hervat vrijdag na de interlandperiode de competitie met een thuiswedstrijd tegen Antwerp, de club van trainer Mark van Bommel en de Nederlandse voetballers Vincent Janssen, Jurgen Ekkelenkamp en Gyrano Kerk.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
6 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
9 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
9 uur geleden