Voorzitters Juventus en Napoli vrijgesproken van fraude
ROME (ANP) - De voorzitters Andrea Agnelli van Juventus en Aurelio De Laurentiis van Napoli zijn vrijgesproken van fraude met transfers. Aanklagers van de Italiaanse voetbalbond hadden eerder schorsingen van ongeveer een jaar geëist tegen de twee. In totaal waren elf clubs uit de Serie A en B en 59 individuele personen verdacht. Ze werden door de Italiaanse voetbalbond allemaal vrijgesproken.
Een uitgebreide verklaring volgt later, zo liet de bond weten. Afgezien van schorsingen waren ook grote boetes geëist tegen de betrokkenen. De mensen die waren beschuldigd vonden dat de aanklagers de transferwaardes van veel spelers verkeerd hadden ingeschat en op basis daarvan met de beschuldiging van fraude waren gekomen. De voetbalbond ging mee in die redenering.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).
3 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.
5 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.
5 uur geledenBREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
8 uur geleden