Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voorzitter West Ham United laat voetballer Rice vertrekken

Voorzitter West Ham United laat voetballer Rice vertrekken

LONDEN (ANP/RTR) - Voetballer Declan Rice verlaat West Ham United. Voorzitter David Sullivan liet een dag na de winst van de Conference League tegen Fiorentina weten dat de aanvoerder de club kan verlaten ondanks een doorlopend contract met de optie dat te verlengen.

"We hebben hem beloofd dat hij kan gaan", zegt Sullivan. "Hij heeft zijn zinnen gezet op een vertrek. Je kan een speler die hier niet wil blijven niet houden. Het is niet iets dat we zelf willen. We hebben hem 200.000 pond per week geboden achttien maanden geleden. Dat bod heeft hij afgeslagen", zei de voorzitter over de contractverlenging. "Het heeft hem 10 miljoen pond gekost."

Rice kwam als jeugdspeler over van Chelsea naar de opleiding van West Ham en maakt sinds zijn doorbraak in seizoen 2017-2018 deel uit van het team. De 24-jarige speler kwam dit seizoen in 50 wedstrijden in actie. Hij heeft meer dan 200 wedstrijden voor de 'Hammers' gespeeld en kwam 41 keer uit voor het Engels elftal.

"De aanbiedingen zullen vanaf vandaag komen", verwacht de voorzitter. Rice wordt in verband gebracht met een overgang naar Bayern München.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters PSV verslaan FC Twente in strijd om Supercup

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van landskampioen PSV hebben de Supercup gewonnen. In het Philips Stadion in Eindhoven was de thuisploeg met 3-0 te sterk voor bekerwinnaar FC Twente.

2 uur geleden
Ajax contracteert transfervrije middenvelder Brandt (ex-Dortmund)

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met middenvelder Julian Brandt. De voormalig Duits international speelde de afgelopen zeven jaar voor Borussia Dortmund en was transfervrij. Brandt heeft voor drie jaar getekend, tot medio 2029.

2 uur geleden
Operationeel directeur FIFA uit kritiek op voorzitter Infantino

ZÜRICH (ANP) - Kevin Lamour, de operationeel directeur van wereldvoetbalbond FIFA, heeft zich vrijdag kritisch uitgelaten over voorzitter Gianni Infantino en het omstreden investeringsplan rond het WK. In een brief aan persbureau AP heeft Lamour laten weten dat medewerkers van de FIFA wat hem betreft zijn "misleid" door een gebrek aan transparantie bij Infantino.

4 uur geleden
Trump heeft niet met FIFA-baas Infantino gesproken over WK-deal

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag tegen verslaggevers op Camp David gezegd dat hij niet met FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft gesproken over het aanbieden van aandelen in de wereldvoetbalbond aan externe investeerders. Dat stelt persbureau Reuters.

4 uur geleden
Dopingzondaar Mudryk mag weer voor Chelsea voetballen

LONDEN (ANP) - Chelsea-speler Mykhaylo Mudryk mag weer voetballen. De Engelse voetbalbond (FA) heeft in overleg met het Wereldantidopingagentschap (WADA) de tuchtzaak rondom een ​​mogelijke dopingovertreding van de Oekraïner afgehandeld. Dit maakte de bond vrijdag bekend.

5 uur geleden
Mauro Júnior blijft bij PSV en wil winnaarsmentaliteit kweken

ZEIST (ANP) - PSV-captain Mauro Júnior blijft bij PSV. Hij wil komend seizoen de winnaarsmentaliteit bij PSV verbeelden. "Ik ken het woord winnaarsmentaliteit zeker", zei de Braziliaan in Zeist in aanloop naar de strijd om de Johan Cruijff Schaal tussen PSV en AZ zondag in Eindhoven. "Ik probeer altijd hard te werken. Binnen en buiten de lijnen. We moeten dat als team ook doen."

7 uur geleden
FIFA onderzoekt gevolgen uitbreiding WK naar 64 landen

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA onderzoekt de gevolgen van een uitbreiding van het WK voetbal van 48 naar 64 landen voor het eindtoernooi van 2030. Dat blijkt uit een document dat door persbureau Reuters is ingezien.

8 uur geleden