Voorzitter Watford: Premier League niet te snel hervatten
LONDEN (ANP) - Voorzitter Scott Duxbury van Watford vindt dat de Engelse voetbalclubs niet alles op alles moeten zetten om het seizoen in de Premier League weer snel te hervatten. "Ik voel me een beetje ongemakkelijk bij de gesprekken over voetbal", zegt hij. "Onze gezondheidsorganisatie NHS staat onder enorme druk. Daar ligt meer prioriteit."
"Natuurlijk wil ik dat we weer gaan voetballen", stelt Duxbury. "Als de regering zegt dat alles veilig is en we de NHS niet nog meer onder druk zetten. Maar ik denk dat we ons niet te veel moeten haasten."
Watford heeft de deuren van het stadion geopend voor patiƫnten van een ziekenhuis die besmet zijn met het coronavirus. Ook geeft de club dagelijks voedsel aan personeel van NHS. "We zijn bevoorrecht dat we mogen helpen", zegt Duxbury.
De clubs uit de Premier League praten vrijdag over een mogelijke hervatting van de Premier League in juni. Watford staat 17e op de ranglijst, met 6 punten meer dan hekkensluiter Norwich City.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
29 minuten geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
15 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
17 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
18 uur geleden