Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voorzitter UEFA biedt excuses aan voor chaos bij finale CL

Voorzitter UEFA biedt excuses aan voor chaos bij finale CL

NYON (ANP) - UEFA-voorzitter Aleksander Ceferin heeft zijn excuses aangeboden voor de chaos bij de finale van de Champions League in Parijs vorig jaar, tussen Real Madrid en Liverpool. Veel fans konden niet tijdig het stadion binnenkomen, waarschijnlijk omdat er valse kaarten in omloop waren. Het duel begon later, na afloop kregen supporters rond het stadion te maken met zakkenrollers en ander vandalisme.

"Als organisatie hebben wij ons al verontschuldigd en als persoon wil ik dat nog wel een keer doen", zei Ceferin bij de Duitse omroep ZDF. "Er is niemand bij de UEFA die niet betreurt wat er allemaal is misgegaan. Het probleem is dat wij als UEFA bij zo'n wedstrijd niet de dienst uitmaken in het stadion, dat doet de plaatselijke organisatie. Maar ook wij hebben fouten gemaakt en we zullen ervoor zorgen dat zoiets niet weer gebeurt."

Een onafhankelijke onderzoekscommissie wees eerder de UEFA als schuldige aan voor de misstanden. Real Madrid won het duel met 1-0.

Meer uit Voetbal

Voetbalclub KRC Genk ontslaat trainer Fink

GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.

53 minuten geleden
Olij verdedigt het doel van PSV in bekerduel met GVVV

EINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.

54 minuten geleden
Depay met Corinthians naar Braziliaanse bekerfinale

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft met Corinthians de Braziliaanse bekerfinale bereikt. De ploeg uit São Paulo versloeg in de halve eindstrijd Cruzeiro na een strafschoppenserie. Corinthians verloor in het eigen stadion de returnwedstrijd met 2-1, na een zege in het eerste duel in Belo Horizonte (0-1).

4 uur geleden
Real Madrid en Alonso boeken belangrijke zege bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.

15 uur geleden
Bayern München verspeelt in Bundesliga punten tegen FSV Mainz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.

18 uur geleden
Van Persie: ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."

20 uur geleden
Manchester City trekt goede lijn door en wint bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).

20 uur geleden