Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voorzitter Toulouse gunt spits Dallinga deze zomer transfer

Voorzitter Toulouse gunt spits Dallinga deze zomer transfer

TOULOUSE (ANP/AFP) - Thijs Dallinga lijkt deze zomer te vertrekken bij Toulouse. Voorzitter Damien Comolli heeft op een persconferentie gezegd dat de club de Nederlandse spits bij een goed bod niet in de weg zal staan.

"Er is veel vraag naar hem en we hebben in januari al zeer goede aanbiedingen voor hem afgewezen", aldus Comolli. "We geven geen prijs, we laten de markt naar ons toe komen."

Toulouse nam Dallinga in de zomer van 2022 voor ongeveer 2,75 miljoen euro over van Excelsior. In zijn eerste seizoen scoorde de 23-jarige aanvaller twaalf keer in de competitie en dit seizoen veertien keer.

Dallinga, die bij Toulouse nog een contract heeft tot 2026, debuteerde in november in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Gibraltar voor Oranje. Bondscoach Ronald Koeman nam hem vorige week niet op in zijn voorlopige EK-selectie.

Meer uit Voetbal

Menzo gaat met Suriname 'aan sterk plan werken' om WK te halen

PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo gaat met het Surinaamse elftal "aan een sterk plan werken" om zich in maart alsnog te kwalificeren voor het WK voetbal. Suriname is bij de loting voor de play-offs gekoppeld aan Bolivia en treft bij winst daarna Irak. "We hebben vier maanden, dat is genoeg tijd om ons helemaal in te leven, een plan te bouwen en het team klaar te maken voor wat komt", aldus Menzo tegen het ANP. "Voorbereiding is macht."

16 uur geleden
Brenet mag na kwalificatie met Curaçao duel met Rangers overslaan

LIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.

22 uur geleden
Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

1 dag geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

1 dag geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 dag geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

1 dag geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

1 dag geleden