Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voorzitter supportersclub Vitesse kijkt uit naar duel met Telstar

Voorzitter supportersclub Vitesse kijkt uit naar duel met Telstar

ARNHEM (ANP) - De Supportersvereniging Vitesse is opgelucht dat de voetbalclub uit Arnhem alsnog de proflicentie heeft behouden en vrijdag mag beginnen aan het seizoen. Vitesse opent het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie met een thuiswedstrijd tegen Telstar. "Ik ben 100 procent opgelucht en vooral heel erg blij", zegt voorzitter Susanne Wichhart. "Ik heb een flesje bubbels opengetrokken."

De supporters van Vitesse waren na het nieuws van de dag eerder vol zelfvertrouwen. Vitesse meldde toen dat er een akkoord is bereikt met de Common Group van de voornaamste schuldeiser Coley Parry. "Het laatste obstakel was geregeld. Maar het is toch wachten tot het zwart-op-wit staat. Dat was vanavond rond half zeven."

Wichhart zegt vooral uit te kijken naar de "normale dingen" die horen bij het supporter zijn. "Hoe goed of slecht het voetbal is en hoeveel supporters er zijn", zei ze. "Sinds het bekendmaken zijn al 2000 seizoenskaarten verkocht. Ik had de mijne al in mei verlengd, maar als de club ter ziele zou gaan dan was ik mijn geld kwijt geweest. We schommelden rond de 3000 seizoenskaarten, nu zijn het er al 5300. We gaan voor de 10.000."

Meer uit Binnenland

Burgemeester Utrecht: we gaan het er niet bij laten zitten

UTRECHT (ANP) - De Utrechtse burgemeester Sharon Dijksma noemt de aangekondigde stop op stroomnetaansluitingen "een bittere pil". Dat schrijft zij op haar Instagramkanaal.

2 uur geleden
Politie grijpt opnieuw in bij azc-protest Loosdrecht

LOOSDRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft opnieuw moeten ingrijpen bij een demonstratie tegen de opvang van asielzoekers in Loosdrecht. Er zijn minstens twee personen aangehouden voor openbare geweldpleging, meldt een woordvoerder van de politie. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.

4 uur geleden
Man overleden bij steekincident in Hoensbroek

HOENSBROEK (ANP) - Bij een steekincident in het Limburgse Hoensbroek is een man overleden. De politie meldt dat zij een onderzoek heeft gestart.

4 uur geleden
Grote brand in kringloopwinkel Sevenum

SEVENUM (ANP) - In het Limburgse dorp Sevenum woedt een grote brand in een winkel aan de Maasbreeseweg in het centrum van het dorp. Dat meldt de veiligheidsregio.

4 uur geleden
Politie grijpt opnieuw in bij azc-protest Loosdrecht

LOOSDRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft opnieuw moeten ingrijpen bij een demonstratie tegen de opvang van asielzoekers in Loosdrecht. Er zijn minstens twee personen aangehouden voor openbare geweldpleging, meldt een woordvoerder van de politie. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.

7 uur geleden
Kabinet onderzoekt of Amerikaanse rapper Ye geweigerd kan worden

DEN HAAG (ANP) - Het kabinet onderzoekt of de Amerikaanse rapper Ye, voorheen bekend als Kanye West, toch geweigerd kan worden. Minister David van Weel (Veiligheid, VVD) zei dat zijn collega Bart van den Brink van Asiel en Migratie (CDA) kijkt of er redenen zijn om Ye de toegang tot Nederland te ontzeggen.

9 uur geleden
Vanaf 1 juli geen nieuwe stroomaansluitingen in deel Utrecht

DEN HAAG (ANP) - In een deel van de provincie Utrecht kunnen burgers en bedrijven vanaf juli geen nieuwe of zwaardere stroomaansluiting krijgen. Aanvragen komen dan op een wachtlijst te staan, tot er weer ruimte is op het stroomnet. Dat heeft staatssecretaris Jo-Annes de Bat van Klimaat en Groene Groei bekendgemaakt na een overleg met betrokken netbeheerders en provincies. Wanneer er wel weer nieuwe aansluitingen mogelijk zijn, is nog niet te zeggen.

10 uur geleden