Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voorzitter supportersclub Vitesse kijkt uit naar duel met Telstar

Voorzitter supportersclub Vitesse kijkt uit naar duel met Telstar

ARNHEM (ANP) - De Supportersvereniging Vitesse is opgelucht dat de voetbalclub uit Arnhem alsnog de proflicentie heeft behouden en vrijdag mag beginnen aan het seizoen. Vitesse opent het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie met een thuiswedstrijd tegen Telstar. "Ik ben 100 procent opgelucht en vooral heel erg blij", zegt voorzitter Susanne Wichhart. "Ik heb een flesje bubbels opengetrokken."

De supporters van Vitesse waren na het nieuws van de dag eerder vol zelfvertrouwen. Vitesse meldde toen dat er een akkoord is bereikt met de Common Group van de voornaamste schuldeiser Coley Parry. "Het laatste obstakel was geregeld. Maar het is toch wachten tot het zwart-op-wit staat. Dat was vanavond rond half zeven."

Wichhart zegt vooral uit te kijken naar de "normale dingen" die horen bij het supporter zijn. "Hoe goed of slecht het voetbal is en hoeveel supporters er zijn", zei ze. "Sinds het bekendmaken zijn al 2000 seizoenskaarten verkocht. Ik had de mijne al in mei verlengd, maar als de club ter ziele zou gaan dan was ik mijn geld kwijt geweest. We schommelden rond de 3000 seizoenskaarten, nu zijn het er al 5300. We gaan voor de 10.000."

Meer uit Binnenland

21-jarige man uit Eindhoven aangehouden in terrorismeonderzoek

EINDHOVEN (ANP) - Een 21-jarige man uit Eindhoven is zaterdagavond aangehouden in een terrorismeonderzoek. Dat meldt de politie zondag. De politie onderzoekt of de man banden heeft met Islamitische Staat (IS).

55 minuten geleden
RTL Tonight stopt, na de zomer andere talkshow met Renze Klamer

HILVERSUM (ANP) - Het programma RTL Tonight stopt. Dat heeft een woordvoerder aan het ANP bevestigd na een bericht van het AD. De laatste uitzending van het RTL 4-programma is op 12 juni. Vanaf komend najaar kiest de zender voor een "vertrouwde talkshowopzet", gepresenteerd door Renze Klamer.

1 uur geleden
Experts: mensen met hooikoorts hebben veel te verduren

WAGENINGEN/LEIDEN (ANP) - Mensen met hooikoorts krijgen het dit voorjaar "behoorlijk voor de kiezen", schrijven deskundigen op Nature Today. Het seizoen begon al uitzonderlijk vroeg, met onder meer een recordhoge concentratie elzenpollen in de lucht. Afgelopen week was de pollenconcentratie van de es, populier, iep en haagbeuk hoog, melden het LUMC in Leiden en ziekenhuis Elkerliek in Helmond.

4 uur geleden
Progressief Nederland meldt 1500 aanmeldingen na twee dagen

DEN HAAG (ANP) - Progressief Nederland (PRO) heeft in de eerste twee dagen na de lancering 1500 aanmeldingen ontvangen. Dat meldt een woordvoerder van de nog op te richten partij aan het ANP. Donderdag maakte partijleider Jesse Klaver de naam bekend van de partij waarin GroenLinks en PvdA in juni opgaan.

6 uur geleden
Slachtoffer steekpartij Hoorn overleden

HOORN (ANP) - Een van de drie mensen die zaterdagavond gewond raakten door een steekpartij in Hoorn, is overleden. Het gaat om een 29-jarige man uit Hoorn, meldt de politie.

6 uur geleden
Drie gewonden na melding steekincident in Hoorn

HOORN (ANP) - Aan de Italiaanse Zeedijk in Hoorn zijn zaterdagavond drie mensen gewond geraakt. Dat meldt de politie Noord-Holland. Om 23.22 uur werd er melding gemaakt van een steekincident, bevestigt een politiewoordvoerder. Het incident gebeurde op straat in het horecagebied.

13 uur geleden
Vrouw (19) omgekomen bij ongeval op de N59 bij Nieuwerkerk

NIEUWERKERK (ANP) - Een van de vier mensen die gewond raakten door een ernstig auto-ongeluk op de N59 bij het Zeeuwse Nieuwerkerk is overleden, meldt de politie. Het gaat om een 19-jarige inwoonster van Aagtekerke. Ze overleed ter plaatse.

17 uur geleden