Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voorzitter raad van commissarissen Vitesse vertrekt

Voorzitter raad van commissarissen Vitesse vertrekt

ARNHEM (ANP) - Henk Parren neemt afscheid als voorzitter van de raad van commissarissen en voorzitter van de Stichting Betaald Voetbal 'Vitesse-Arnhem'. De twee bestuursorganen worden de komende tijd bijgestaan door adviseur Bert Roetert, meldt Vitesse.

De 64-jarige Parren, die sinds december 2017 in de raad van commissarissen zat, werd twee jaar geleden benoemd tot voorzitter van de rvc. "Als lid en voorzitter van zowel de raad van commissarissen als het stichtingsbestuur heb ik mij jarenlang ingezet voor deze prachtige club", zei Parren in een verklaring van de club. "Nu is het moment gekomen om afscheid te nemen; een besluit dat ik in het belang van de club heb genomen."

Vitesse zit in een moeilijke periode. De club ligt in de clinch met de eigenaar van stadion Gelredome over de hoogte van de huursom. Dinsdag verloor Vitesse het kort geding over het gebruik van stadion Gelredome na 1 oktober. De uitspraak kan grote gevolgen hebben voor de Arnhemmers.

Mogelijk geen proflicentie

De KNVB wilde uiterlijk 1 maart weten in welk stadion Vitesse na 30 september zijn thuiswedstrijden gaat spelen. Nu dat niet in het Gelredome lijkt te kunnen, is de kans aanwezig dat de KNVB Vitesse de proflicentie afpakt en Vitesse geen betaald voetbal meer kan spelen.

Ook sportief kent Vitesse een tegenvallend jaar. De ploeg van Phillip Cocu staat slechts dertiende in de Eredivisie, 5 punten boven de gevarenzone.

Meer uit Voetbal

Ajacied Mokio in Belgische selectie voor WK onder 17 in november

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Ajax-speler Jorthy Mokio is door de Belgische voetbalbond geselecteerd voor het WK onder 17, dat van 3 tot en met 27 november in Qatar plaatsvindt. Ook Martin Henrion (Ajax), Noah Fernandez (PSV) en Brent Jonkers (PSV) zitten in de groep van 21 spelers.

8 minuten geleden
Voetbalster Groenen voelt 'een andere energie' bij Oranje

ZEIST (ANP) - Voetbalster Jackie Groenen voelt "een andere energie" met de komst van bondscoach Arjan Veurink en zijn staf. Dat zei de 128-voudig international tijdens een persconferentie in Zeist.

3 uur geleden
Bondscoach Veurink had 'goede gesprekken' met afzwaaiende Spitse

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft "goede gesprekken" gehad met recordinternational Sherida Spitse die gaat stoppen. Dat zei Veurink tijdens de persconferentie in Zeist, in aanloop naar de oefenwedstrijd tegen Polen van aanstaande vrijdag.

4 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt topper tussen Feyenoord en PSV

ZEIST (ANP) - Allard Lindhout heeft zondag de leiding bij de topper in de Eredivisie tussen Feyenoord en PSV. De 38-jarige scheidsrechter krijgt in De Kuip ondersteuning van grensrechters Rogier Honig en Johan Balder. Alex Bos is de vierde official en Dennis Higler de videoscheidsrechter.

5 uur geleden
Geblesseerde voetbalster Grant mist duels met Polen en Canada

ZEIST (ANP) - Chasity Grant mist de oefenwedstrijden van de Nederlandse voetbalsters tegen Polen en Canada. De rechtsbuiten van Aston Villa heeft zich geblesseerd afgemeld. Bondscoach Arjan Veurink roept geen vervangster voor haar op.

6 uur geleden
Verdediger Dest schat kansen van PSV op zege tegen Napoli hoog in

EINDHOVEN (ANP) - SergiƱo Dest heeft een duidelijk plan voor het thuisduel van PSV dinsdagavond met Napoli in de Champions League. "Ik ga zoveel mogelijk koolhydraten eten en dan rennen", zei hij op een persconferentie.

8 uur geleden
Go Ahead Eagles nog enkele weken zonder aanvaller Edvardsen

DEVENTER (ANP) - Trainer Melvin Boel van Go Ahead Eagles kan de komende weken nog geen beroep doen op Victor Edvardsen. De Eredivisieclub uit Deventer meldt dat de 29-jarige Zweedse aanvaller moet worden geopereerd. Edvardsen is nog enkele weken uit de roulatie.

8 uur geleden