Voorzitter raad van commissarissen FC Den Bosch stapt op
DEN BOSCH (ANP) - Huub van Mackelenbergh stopt per 1 februari als voorzitter van de raad van commissarissen (rvc) van FC Den Bosch. Ramon van Aarle is benoemd als zijn opvolger. Van Mackelenbergh vertrekt omdat hij een ander toekomstbeeld van de eerstedivisieclub heeft dan de aandeelhouders. Alexander Haas, die ook deel uitmaakte van de rvc, is per 1 januari gestopt. Herman Knotter heeft zijn plek ingenomen.
"Samen met fijne mensen hebben we FC Den Bosch door een paar lastige seizoenen geleid. De club is nu een stuk gezonder en leeft weer meer in stad en regio", zegt Van Mackelenbergh. "Natuurlijk zijn er nog steeds voldoende uitdagingen, maar in de afgelopen maanden bleek dat ik niet altijd met de aandeelhouders op één lijn zat over de toekomstplannen. Daarom neem ik nu een rationeel besluit om te stoppen."
FC Den Bosch kwam vorig jaar zomer in Amerikaanse handen, van de Pacific Media Group. De Brabantse club maakte vorige week al bekend dat de Brit Yousuf Sajjad de nieuwe technisch manager is.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft zaterdagavond in de Spaanse competitie met 3-0 gewonnen op bezoek bij Valencia. Daarmee komt Real op 30 punten, evenveel als koploper FC Barcelona, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Atlético Madrid.
53 minuten geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond de zevende wedstrijd op rij gewonnen in de Franse competitie. In het eigen Parc des Princes werd ES Troyes met 1-0 verslagen door de regerend landskampioen. Illja Zabarny maakte in de 39e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zaterdagavond in Rotterdam met 1-0 gewonnen van Excelsior. Het enige doelpunt in de wedstrijd, die weinig hoogtepunten kende, kwam van de voet van Eredivisietopscorer Søren Tengstedt. Door de overwinning komt Go Ahead op 17 punten en staat het voorlopig achtste. Excelsior blijft vijftiende met 11 punten.
1 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft zaterdagavond in het Stadio Olimpico met 3-0 gewonnen van Sassuolo in de Serie A. Daarmee komt de club van Donyell Malen, Marten de Roon en Devyne Rensch op 27 punten, 1 punt minder dan koploper en stadsgenoot Lazio, dat zondag op bezoek gaat bij Napoli.
1 uur geledenCAÏRO (ANP) - De Egyptische voetbalbond (EFA) heeft bondscoach Hossam Hassan (60) ontslagen. Dat heeft de EFA zaterdag bekendgemaakt in een verklaring op de eigen site. Hassan leidde het Egyptische nationale voetbalelftal afgelopen zomer op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico naar een plek bij de laatste zestien. Daar verloor het land na een tumultueuze slotfase van de latere verliezend finalist Argentinië.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft vijf dagen na het ontslag van trainer Robin Peter de tweede overwinning van dit Eredivisieseizoen geboekt. In eigen huis won de ploeg zaterdag, onder leiding van interim-trainer Levi Schwiebbe, met 3-1 van Sparta Rotterdam. Door de overwinning komt ADO op 9 punten en staat de club nog altijd zeventiende. Sparta blijft met 12 punten op de elfde plaats.
1 uur geledenWEST BRIDGFORD (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League op bezoek bij Nottingham Forest met 3-1 verloren en ziet koploper Arsenal daarmee uitlopen naar een voorsprong van 6 punten. Het was de derde competitienederlaag op rij voor City, dat de eerste zeven wedstrijden van het seizoen allemaal won.
1 uur geleden