Voorzitter Lyon vreest dat Memphis vertrekt
LYON (ANP) - Voorzitter Jean-Michel Aulas van Olympique Lyon vreest dat Memphis Depay vertrekt als Lyon komend seizoen geen Europees voetbal speelt. Het Franse voetbalseizoen is vanwege de coronacrisis voor beëindigd verklaard. Als nummer 7 van de Ligue 1 kreeg Lyon geen Europees startbewijs.
"Memphis heeft me verteld dat hij wil praten als hij terugkomt", zei Aulas in de regionale krant Le Progrès. Depay werkt in Nederland aan het herstel van een zware knieblessure. "Zijn agenten zeggen dat hij eerder aan een vertrek denkt als we niet Europees spelen", aldus de voorzitter van Lyon, die beroep heeft aangetekend tegen het besluit om de competitie te beëindigen. Aulas wil dat alles in het werk wordt gesteld om de Ligue 1 uit te spelen. Zo stelde hij zelfs voor om de resterende duels in de Champions League, waarin Lyon nog actief is, en de Europa League te cancelen.
Het contract van Depay bij Lyon loopt volgend jaar af. Kort voordat de aanvaller geblesseerd raakte, was hij tot aanvoerder benoemd door trainer Rudi Garcia.
Meer uit Voetbal
VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
56 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
2 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
3 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
3 uur geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
4 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
4 uur geleden