Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voorzitter Lyon vreest dat Memphis vertrekt

Voorzitter Lyon vreest dat Memphis vertrekt

LYON (ANP) - Voorzitter Jean-Michel Aulas van Olympique Lyon vreest dat Memphis Depay vertrekt als Lyon komend seizoen geen Europees voetbal speelt. Het Franse voetbalseizoen is vanwege de coronacrisis voor beëindigd verklaard. Als nummer 7 van de Ligue 1 kreeg Lyon geen Europees startbewijs.

"Memphis heeft me verteld dat hij wil praten als hij terugkomt", zei Aulas in de regionale krant Le Progrès. Depay werkt in Nederland aan het herstel van een zware knieblessure. "Zijn agenten zeggen dat hij eerder aan een vertrek denkt als we niet Europees spelen", aldus de voorzitter van Lyon, die beroep heeft aangetekend tegen het besluit om de competitie te beëindigen. Aulas wil dat alles in het werk wordt gesteld om de Ligue 1 uit te spelen. Zo stelde hij zelfs voor om de resterende duels in de Champions League, waarin Lyon nog actief is, en de Europa League te cancelen.

Het contract van Depay bij Lyon loopt volgend jaar af. Kort voordat de aanvaller geblesseerd raakte, was hij tot aanvoerder benoemd door trainer Rudi Garcia.

Meer uit Voetbal

Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

1 uur geleden
AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

1 uur geleden
NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

22 uur geleden
PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

1 dag geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

1 dag geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

1 dag geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

1 dag geleden