Voorzitter Lubbers vanwege gezondheid langer afwezig bij FC Emmen
EMMEN (ANP) - Voorzitter Ronald Lubbers van FC Emmen is vanwege gezondheidsredenen langer afwezig bij de club uit de Eredivisie. Lubbers legde in maart zijn taken bij de club uit Drenthe voorlopig neer. De club laat weten dat ondanks positieve tekenen het herstel meer tijd vergt en dat de voorzitter in ieder geval tot en met 31 augustus afwezig blijft.
Lubbers had ervoor gekozen "volledig afstand te nemen" van de voetballerij. De raad van commissarissen respecteerde dat besluit. Zij taken zijn door de rvc en het bestuur van FC Emmen opgepakt.
Lubbers volgt met vertrouwen, en weliswaar op afstand, de ontwikkelingen van FC Emmen in de play-offs, meldt de club. "Ik weet dat Dick en zijn mannen er alles aan doen om ons ook volgend seizoen op het hoogste niveau te laten acteren", aldus de 57-jarige voorzitter.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.
11 uur geledenRIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.
11 uur geledenLEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.
13 uur geledenTURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.
16 uur geleden