Voorzitter Laporta wil dat Messi 'afsluit in Barça-shirt'
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-voorzitter Joan Laporta hoopt dat Lionel Messi zijn loopbaan gaat afsluiten bij zijn club. De 35-jarige Argentijn verruilde de club vorig jaar voor Paris Saint-Germain.
"De tijd van Messi is niet geëindigd zoals we allemaal hadden gewild", aldus Laporta. "Ik vind dat Barça een morele plicht heeft aan Messi. We zouden graag zien dat hij eindigt in een FC Barcelona-shirt en dat hij overal waar hij maar komt wordt toegejuicht."
De voorzitter benadrukt dat er nog niet met Messi is gesproken over een terugkeer. "Het was een tijdelijk einde, want ik geloof erin dat we deze wens werkelijkheid gaan laten worden." Messi heeft nog een contract voor één seizoen in Parijs, waar hij vorig jaar in alle competities tot elf doelpunten kwam.
FC Barcelona verblijft momenteel in de Verenigde Staten.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV gunt Joey Veerman een transfer naar Borussia Dortmund. "Ik heb ook bij Dortmund gewerkt en ik weet wat voor een mooie club dat is", zei hij na een nipte uitzege op Excelsior (1-2). "Maar ik weet daar verder niets van. Ik zit nu over iets te kletsen waar ik niets van weet. Dus dat heeft geen zin."
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (3-1) gewonnen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de eerste competitiezege van het nieuwe seizoen binnen. De titelverdediger uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Excelsior (1-2), na een teleurstellend gelijkspel vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard (2-2).
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - AZ is het seizoen voortvarend begonnen. De winnaar van de Johan Cruijff Schaal won ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-4), na een zege vorig weekend voor eigen publiek op ADO Den Haag (2-0).
4 uur geledenTILBURG (ANP) - NEC heeft in de tweede helft ver afstand genomen van Willem II in Tilburg (1-4). De club kan zich nu richten op de thuiswedstrijd van woensdag tegen Bodø/Glimt in de play-offs van de Champions League.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.
13 uur geledenVELSEN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft bij Telstar de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Rogier Meijer won in Velsen met 3-1. Marvin Young, Nökkvi Thórisson en Robin van Cruijsen scoorden voor Sparta. Abdelnour Soualhia maakte een doelpunt voor Telstar.
1 dag geleden