Voorzitter Laporta wil dat Messi 'afsluit in Barça-shirt'
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-voorzitter Joan Laporta hoopt dat Lionel Messi zijn loopbaan gaat afsluiten bij zijn club. De 35-jarige Argentijn verruilde de club vorig jaar voor Paris Saint-Germain.
"De tijd van Messi is niet geëindigd zoals we allemaal hadden gewild", aldus Laporta. "Ik vind dat Barça een morele plicht heeft aan Messi. We zouden graag zien dat hij eindigt in een FC Barcelona-shirt en dat hij overal waar hij maar komt wordt toegejuicht."
De voorzitter benadrukt dat er nog niet met Messi is gesproken over een terugkeer. "Het was een tijdelijk einde, want ik geloof erin dat we deze wens werkelijkheid gaan laten worden." Messi heeft nog een contract voor één seizoen in Parijs, waar hij vorig jaar in alle competities tot elf doelpunten kwam.
FC Barcelona verblijft momenteel in de Verenigde Staten.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Voor Perr Schuurs voelde het alsof hij in een droom zat. De 26-jarige verdediger maakte voor NEC in de wedstrijd bij PEC Zwolle zijn rentree op het voetbalveld na bijna drie jaar en scoorde de 1-3 bij zijn eerste balcontact. "Onbeschrijflijk en niet normaal", reageerde hij bij ESPN.
48 minuten geledenZWOLLE (ANP) - NEC heeft bij PEC Zwolle de tweede zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Dick Schreuder won met 3-1, mede door een treffer van Perr Schuurs, die na bijna drie jaar blessureleed zijn rentree op het voetbalveld maakte.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zaterdagavond ook de vierde wedstrijd van het Eredivisieseizoen gewonnen. In eigen huis werd Go Ahead Eagles met 5-2 verslagen. AZ heeft de maximale 12 punten uit vier wedstrijden en zal ook na de vierde speelronde koploper blijven in de competitie.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft ook zijn tweede wedstrijd dit seizoen in de Premier League verloren. In eigen huis ging de ploeg van trainer Roberto De Zerbi met 2-0 onderuit tegen Newcastle United.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft de Rotterdamse derby met Sparta gewonnen. De ploeg van coach Ruben den Uil versloeg de stadgenoot in eigen huis met 2-1.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Andoni Iraola is het nieuwe seizoen in de Premier League slecht begonnen met Liverpool. De opvolger van Arne Slot verspeelde met zijn nieuwe club ook punten tegen Nottingham Forest op Anfield (2-2).
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.
1 dag geleden