Voorzitter Laporta wil dat Messi 'afsluit in Barça-shirt'
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-voorzitter Joan Laporta hoopt dat Lionel Messi zijn loopbaan gaat afsluiten bij zijn club. De 35-jarige Argentijn verruilde de club vorig jaar voor Paris Saint-Germain.
"De tijd van Messi is niet geëindigd zoals we allemaal hadden gewild", aldus Laporta. "Ik vind dat Barça een morele plicht heeft aan Messi. We zouden graag zien dat hij eindigt in een FC Barcelona-shirt en dat hij overal waar hij maar komt wordt toegejuicht."
De voorzitter benadrukt dat er nog niet met Messi is gesproken over een terugkeer. "Het was een tijdelijk einde, want ik geloof erin dat we deze wens werkelijkheid gaan laten worden." Messi heeft nog een contract voor één seizoen in Parijs, waar hij vorig jaar in alle competities tot elf doelpunten kwam.
FC Barcelona verblijft momenteel in de Verenigde Staten.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
17 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
16 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
22 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geleden