Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voorzitter Jordaan van Zuid-Afrikaanse voetbalbond vast om fraude

Voorzitter Jordaan van Zuid-Afrikaanse voetbalbond vast om fraude

PRETORIA (ANP/DPA) - Voorzitter Danny Jordaan van de Zuid-Afrikaanse voetbalbond is gearresteerd. Hij wordt verdacht van fraude en diefstal.

De 73-jarige Jordaan is voorzitter van de Zuid-Afrikaanse bond sinds 2013. Hij kreeg daarvoor al internationale bekendheid als organisator van het WK voetbal in 2010. Het Nederlands elftal verloor op die eindronde in Zuid-Afrika de finale van Spanje. Jordaan heeft de afgelopen jaren ook tal van functies gehad bij de wereldvoetbalbond FIFA.

Een speciale eenheid van de Zuid-Afrikaanse politie hield de voorzitter aan, samen met nog twee verdachten. Jordaan zou tussen 2014 en 2018 zijn functie hebben misbruikt voor eigen gewin door onder meer particuliere beveiligingsbedrijven in te huren voor zijn persoonlijke bescherming en een pr-bedrijf in te schakelen zonder goedkeuring van de raad van bestuur. In maart was er al een inval geweest op het hoofdkantoor van de Zuid-Afrikaanse bond, waarbij laptops, USB-sticks, externe harde schijven en documenten in beslag werden genomen.

Meer uit Voetbal

Fraser nieuwe trainer van voetbalclub in China

XI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.

2 uur geleden
AC Milan weer koploper Serie A na winst op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.

2 uur geleden
Arsenal-coach Arteta wil met titel historische vloek verbreken

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.

10 uur geleden
Trainer Slot beschouwt Liverpool niet als titelkandidaat

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.

10 uur geleden
AC Milan huurt spits Füllkrug van West Ham United

MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.

13 uur geleden
PSV gaat met revaliderende Pléa en Olij op trainingskamp

EINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.

13 uur geleden
Verdediger Botman staat voor rentree bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."

15 uur geleden