Voorzitter dartsbond PDC: met Pasen alles weer normaal
LONDEN (ANP) - Voorzitter Barry Hearn van de dartsbond voor professionals PDC denkt dat met Pasen de sport weer op de gebruikelijke wijze kan plaatsvinden, dus met juichende en zingende toeschouwers. Dat schreef de 72-jarige Hearn in zijn nieuwjaarsgroet op Twitter. "Achterom kijken heeft geen zin, dus laten we onze mouwen opstropen en aan de slag gaan. Met Pasen zullen we weer normaal worden en hebben we het virus verslagen."
Het WK darts in Londen ondervindt nog volop de gevolgen van de coronapandemie. Bij de wedstrijden in het Alexandra Palace is geen publiek toegestaan. Alleen op de eerste dag van de titelstrijd mochten er 1000 toeschouwers naar binnen, maar dat was ook de laatste dag voordat de stad Londen de coronamaatregelen weer aanscherpte vanwege het toenemende aantal besmettingen.
Michael van Gerwen en Dirk van Duijvenbode zitten nog in het toernooi. Zij spelen vrijdag in de kwartfinales. Van Duijvenbode treft de Schotse tweevoudig wereldkampioen Gary Anderson. Drievoudig wereldkampioen Van Gerwen neemt het op tegen de Engelsman Dave Chisnall. De halve finales zijn zaterdag en de finale is op zondag.
Meer uit Sport
DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia hebben dinsdagmiddag de olympische medaillewinnaars geëerd tijdens een ontvangst op Paleis Noordeinde. Tijdens de huldiging werd een traditionele groepsfoto gemaakt aan de voorzijde van het Haagse paleis.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - Nederlandse officials zullen geen bijeenkomsten bijwonen op de Paralympische Spelen waar de Russische of Belarussische vlag zichtbaar is of waar het volkslied van een van beide landen klinkt. Dat heeft NOC*NSF in een verklaring bekendgemaakt. Dat betekent dat er geen Nederlandse sportbestuurders bij de openingsceremonie in Italië op 6 maart aanwezig zullen zijn.
10 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Shorttrackbroers Jens en Melle van 't Wout hopen dat hun succes op de Olympische Spelen een stimulans is voor hun sport. "Ik denk dat deze Spelen een hele mooie stap waren voor die ontwikkeling", zei Jens van 't Wout voor de huldigingen door minister-president Rob Jetten en koning Willem-Alexander en koningin Máxima in Den Haag.
11 uur geledenACAPULCO (ANP) - Alex de Minaur is meteen in de eerste ronde van het tennistoernooi van Acapulco gestrand. De als tweede geplaatste Australiër, die onlangs het ABN AMRO Open in Rotterdam won, ging in Mexico onderuit tegen de Amerikaan Patrick Kypson. Het werd 1-6 7-6 (4) 6-7 (4).
14 uur geleden