Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vooronderzoek naar uitspraken NAC-speler Seuntjens tegen Nijhuis

Vooronderzoek naar uitspraken NAC-speler Seuntjens tegen Nijhuis

ZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal stelt een vooronderzoek in naar enkele gepeperde uitspraken van NAC-aanvaller Ralf Seuntjens na afloop maandagavond van het verloren duel met FC Volendam (1-0). Hij kwam na de rust tot scoren, maar arbiter Bas Nijhuis keurde het doelpunt af wegens een overtreding van de NAC-spits. Die beslissing leidde tot grote boosheid bij de Brabantse ploeg en zeker ook bij Seuntjens, die hard uithaalde naar Nijhuis.

"Dit gaat nergens over, een zuiver doelpunt", sprak Seuntjens verontwaardigd bij ESPN. "Het was een schandalige beslissing. Nijhuis was niet meer aanspreekbaar, hij liep weg, het slaat helemaal nergens op. Het is één grote schande, een grote teringzooi. Het was gewoon één vieze streek."

Seuntjens heeft inmiddels zijn verontschuldigingen aangeboden voor zijn stevige woorden. "Ik heb in de emotie dingen geroepen die ik niet had moeten zeggen. Ik vind het nog steeds een zuiver doelpunt, maar mijn excuses voor mijn taalgebruik."

Meer uit Voetbal

Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

1 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

4 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

4 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

4 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

5 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

5 uur geleden
Koeman ziet Weghorst na slecht seizoen nog altijd als meerwaarde

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.

5 uur geleden