Voormalig wereldkampioen Anderson strandt op WK darts
LONDEN (ANP) - Darter Gary Anderson is in de vierde ronde van het WK darts in Londen gestrand. De als vijfde geplaatste Schot verloor in Alexandra Palace in zes sets van Nathan Aspinall uit Engeland: 4-2.
Anderson veroverde de wereldtitel twee keer, in 2015 en 2016. Vorig jaar werd hij in de halve finales uitgeschakeld door Michael van Gerwen. 'The Flying Scotsman' kwam tegen Aspinall nog wel voor met 1-0 in sets, maar daarna nam die het initiatief. De Brit was beter in het uitgooien van de legs, al kwam Anderson nog terug tot 2-2. Aspinall profiteerde in de zesde set van een misser van zijn tegenstander en besliste de partij met dubbel tien.
Gerwyn Price had eerder op de avond de vierde ronde bereikt. De als derde geplaatste darter uit Wales versloeg de Schot John Henderson met overtuigende cijfers. Price kwam tot een gemiddelde van 104,2 met drie pijlen. Hij treft in de vierde ronde de Australiƫr Simon Whitlock.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
1 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
3 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit Belgiƫ: 3-2.
21 uur geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
21 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
23 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).
1 dag geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.
1 dag geleden