Voormalig wereldkampioen Anderson strandt op WK darts
LONDEN (ANP) - Darter Gary Anderson is in de vierde ronde van het WK darts in Londen gestrand. De als vijfde geplaatste Schot verloor in Alexandra Palace in zes sets van Nathan Aspinall uit Engeland: 4-2.
Anderson veroverde de wereldtitel twee keer, in 2015 en 2016. Vorig jaar werd hij in de halve finales uitgeschakeld door Michael van Gerwen. 'The Flying Scotsman' kwam tegen Aspinall nog wel voor met 1-0 in sets, maar daarna nam die het initiatief. De Brit was beter in het uitgooien van de legs, al kwam Anderson nog terug tot 2-2. Aspinall profiteerde in de zesde set van een misser van zijn tegenstander en besliste de partij met dubbel tien.
Gerwyn Price had eerder op de avond de vierde ronde bereikt. De als derde geplaatste darter uit Wales versloeg de Schot John Henderson met overtuigende cijfers. Price kwam tot een gemiddelde van 104,2 met drie pijlen. Hij treft in de vierde ronde de Australiër Simon Whitlock.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Sebas Diniz heeft bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen de beste tijd gereden op de eerste 500 meter. De 23-jarige schaatser van Team IKO X2O was met 34,14 sneller dan Jenning de Boo en Merijn Scheperkamp.
8 minuten geledenDUBAI (ANP/AFP) - De komende 'Battle of the Sexes' in het tennis tussen Aryna Sabalenka en Nick Kyrgios is pure show en lijkt in niets op de historische tennispartij tussen een man en een vrouw in 1973 tussen Billie Jean King en Bobby Riggs. "Het is niet hetzelfde. Bij ons ging het om sociale verandering. Mijn strijd was politiek", zei King in aanloop naar de demonstratiewedstrijd op zondag tussen Sabalenka en Kyrgios in Dubai.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Meer marathons op natuurijs komen er niet. De KNSB laat weten dat het deze korte vorstperiode blijft bij de marathon die op tweede kerstdag is verreden op de ijsbaan De Witte Poorte in Winterswijk.
6 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - De Britse tennisser Jack Draper mist de Australian Open, het eerste grandslamtoernooi van het jaar. Draper, de nummer 10 van de wereld, komt al niet meer in actie sinds hij zich in augustus terugtrok voor de tweede ronde van de US Open vanwege een armblessure.
20 uur geledenWINTERSWIJK (ANP) - Crispijn Ariëns heeft de eerste marathon op natuurijs van deze winter gewonnen. De wedstrijd vond plaats in Winterswijk. Op schaatsbaan De Witte Poorte was de 36-jarige Brabander na 125 ronden de snelste in een sprint van een kopgroep, die eerder in de wedstrijd het peloton op een ronde had gezet.
21 uur geledenWINTERSWIJK (ANP) - Sofia Schilder heeft de eerste marathon op natuurijs van deze winter gewonnen. Schilder was na tachtig ronden op de bevroren piste van ijsbaan De Witte Poorte in Winterswijk de snelste in een massasprint. Lianne van Loon finishte als tweede, net voor Esther Kiel.
22 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Stijn van de Bunt denkt dat hij op de Winterspelen van Milaan ingezet kan worden op de ploegenachtervolging. De 21-jarige schaatser van Team IKO X2O won op het olympisch kwalificatietoernooi de 5000 meter en verzekerde zich daarmee van deelname aan de Spelen. Mocht hij nodig zijn, dan is hij "er klaar voor", zei hij.
23 uur geleden