Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voormalig stervoetballer Ronaldinho mag terugkeren naar Brazilië

Voormalig stervoetballer Ronaldinho mag terugkeren naar Brazilië

ASUNCIÓN (ANP/DPA) - Een rechter in Paraguay heeft de weg vrijgemaakt voor de terugkeer van de voormalige Braziliaanse stervoetballer Ronaldinho en zijn broer naar hun vaderland. Hij ging akkoord met het verzoek van de officier van justitie tot vrijlating van het duo en sloot de rechtszaak officieel af. Ronaldinho en zijn broer, die aanwezig waren bij de laatste zitting, moeten nog wel gezamenlijk een boete betalen van circa 170.000 euro.

De voormalige baltovenaar van onder meer Paris Saint-Germain, FC Barcelona en AC Milan werd in maart kort na zijn aankomst in Paraguay met zijn broer aangehouden. Het duo zou met valse identiteitsdocumenten het land zijn binnengekomen. Het tweetal moest ruim een maand in de cel doorbrengen.

Ronaldinho, tweevoudig wereldvoetballer van het jaar, vierde noodgedwongen achter slot en grendel zijn veertigste verjaardag. Hij doodde verder de tijd door veel te voetballen met andere gevangenen.

Begin april mochten de twee Brazilianen hun cel verlaten na de betaling van een borgsom van 1,6 miljoen dollar (circa 1,47 miljoen euro). Ze werden in afwachting van de afhandeling van hun rechtszaak onder huisarrest in een verder vrijwel verlaten hotel geplaatst. Voor hen dreigde een celstraf van vijf jaar indien ze schuldig zouden worden bevonden. Ook in het hotel voetbalde Ronaldinho er volgens de manager lustig op los, vooral in de grote balzaal.

Meer uit Voetbal

Japanse verdediger Tomiyasu neemt afscheid van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Verdediger Takehiro Tomiyasu heeft afscheid genomen van Ajax. De 27-jarige Japanner kwam afgelopen winter transfervrij naar de club uit Amsterdam en tekende een contract voor een half seizoen. Door blessures droeg hij slechts negen keer het shirt van Ajax.

10 minuten geleden
Messi kampt vlak voor WK met overbelaste hamstring

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi kampt vlak voor het WK voetbal met een overbelaste linkerhamstring. Dat is volgens zijn club Inter Miami de uitkomst van medische tests, nadat de 38-jarige Argentijn zondag was uitgevallen in het laatste competitieduel voor het WK.

1 uur geleden
Blessures kosten topclubs gemiddeld 500.000 euro per maand

AMSTERDAM (ANP) - De gemiddelde kosten voor een blessure in het internationale topvoetbal bedragen 500.000 euro per maand. Dat concluderen Raymond Verheijen en Jan Ekstrand in 'Van Voetbal naar Blessures en Terug', het eerste boek ooit gebaseerd op meer dan 20 jaar wetenschappelijk UEFA-onderzoek naar spelers en ploegen in de Champions League en op het WK.

3 uur geleden
Paderborn klopt VfL Wolfsburg en promoveert naar Bundesliga

PADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.

11 uur geleden
Colombia met Díaz en Rodríguez naar WK voetbal

BOGOTÁ (ANP/RTR) - ‌Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

12 uur geleden
Middenvelder Saibari verkozen tot beste speler van Eredivisie

UTRECHT (ANP) - Ismael Saibari is tijdens de Eredivisie Awards in Utrecht gekroond tot beste speler van het afgelopen seizoen. De 25-jarige middenvelder van PSV kreeg de meeste stemmen van alle achttien aanvoerders. Saibari werd voor de derde keer op rij kampioen in de Eredivisie met PSV.

13 uur geleden
Lille neemt afscheid van trainer Génésio

LILLE (ANP) - Lille OSC heeft afscheid genomen van trainer Bruno Génésio. De Franse voetbalclub meldt dat het contract van de 59-jarige trainer niet wordt verlengd.

14 uur geleden